Magazin

Fahriye Evcen’in Farkındalık Hamlesi Çok Konuşuldu! Tacize Karşı Dur Dedi!

Fahriye Evcen, L’Oréal Paris’in başlatmış olduğu uygulamaya katıldı ve sokak tacizlerine karşı çağrıda bulundu. Tacizlere karşı koymak için 5D eğitimi alınması gerektiğini söyledi.

Fahriye Evcen, bir süredir L’Oréal Paris’in güzellik elçiliğini yapıyor. Yine aynı kuruluşa bağlı olan Hollaback! ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) bir araya gelerek sokak tacizine dur demek için bir çalışma başlattı. StandUp programıyla 5D eğitimi alan ünlü oyuncu, tüm kadınların bu eğitimi alması gerektiğini belirtti. Sokak tacizlerinde nasıl kendinizi koruyabileceğiniz ve bu konuda nasıl farkındalık yaratabileceğinizi anlamak için bir şekilde uygulamaya dahil olmanın önemli olduğunun altını çizdi.

Fahriye Evcen Sokak Tacizine Dur Dedi!

StandUp programı ile tacize karşı ne tür önlemler alınabileceği konusunda önemli bir eğitim verildiği belirtildi. Avuç içlerine 5D yazarak fotoğraf çektiren ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımda bu konuya dikkat çekti. Farkındalık çalışmasına pek çok takipçi destek verdi. Son zamanlarda artan sokak tacizi olaylarına karşı bir önlem alınmak gerektiğini de belirtmiş oldu.

Fahriye Evcen Takdir Edildi

Anlamlı farkındalık çalışmalarına imza attığı için Fahriye Evcen’i öven yorumlar yapıldı. Özellikle de kadınlardan çok fazla yorum geldi. Bu zor zamanlarda birbirimize destek olmamız gerektiğini söyleyen takipçiler, Fahriye Evcen’in programına kesinlikle katılmaları gerektiğini söyledi. Burak Özçivit’in eşi olan ünlü oyuncu, pek çok kadın gibi çeşitli sorunlarda insanları bilgilendirmeyi seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu