Magazin

Fahriye Evcen ve Barış Arduç’lu Alparslan Dizisinde Son Dakika Gelişmesi: O İsim Kadrodan Ayrıldı Çekimler Durdu!

TRT1’in yeni dönem dizisi Alparslan’ın Fahriye Evcen ve Barış Arduç’lu fragmanının yayınlanmasının ardından herkesin gözü kulağı ilk bölüm tarihindeydi ancak bugün Alparslan dizisinden kötü haberi aldık! Dizinin yönetmen koltuğunda oturan Çağatay Tosun’un dizi kadrosundan ayrıldığı ve bu nedenle çekimlerin durdurulduğu ortaya çıktı. Çağatay Tosun’un diziden neden ayrıldığı ya da yerine kimin geleceği ise şimdilik bilinmiyor.

Dönem Dizileri Çok Popüler!

Bildiğiniz gibi Fahriye Evcen, uzun yıllar sonra TRT’nin Alparslan dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eşi Burak Özçivit’le evlendikten ve özellikle de oğlu Karan’a hamile kaldıktan sonra dizi ve film setlerinden uzak durmayı tercih eden güzel oyuncu, eşi Burak Özçivit’e rakip olarak geliyor. Son dönemin popüler dizilerine baktığımızda büyük bir çoğunluğunun ya dram ya da dönem dizisi olduğunu görüyoruz.

Yıllar yıllaaaar önce Muhteşem Yüzyıl’da Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultan’ın hayat öyküsü büyük bir başarı gösterince; yavaş yavaş geriye doğru gitmeye başladık. İlk olarak Osmanlı İmparatorluğunun kurucularının hayat öykülerini “Diriliş Ertuğrul” ve “Kuruluş Osman” da izledik. Şimdi de yapımcılar daha da geriye giderek Büyük Selçuklu’dan Alparslan’ın hayat hikayesine odaklanıyor.

Diziden Ayrıldı!

Dizinin başrolleri ise ekranlarda görmeyi sevdiğimiz yüzlerden Barış Arduç ve Fahriye Evcen! Hatta dizinin ilk tanıtım fragmanları yayınlandı bile. Hem Barış Arduç hem de Fahriye Evcen, rollerine yaz aylarından çalışmaya başlamış ve kılıç, ata binme gibi dersler almıştı ancak Alparslan dizisi henüz başlamadan nazara geldi.

Yapımcılığını Emre Konuk’un üstlendiği ve kadrosunda Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür, Barış Bağcı, Erdinç Gülener, Sarp Levendoğlu, Gizem Karaca ile Korel Cezayirli’nin yer aldığı dizide sürpriz bir ayrılık yaşandı. Alparslan’ın yönetmen koltuğunda oturan Çağatay Tosun diziden ayrılınca çekimlere mecburen ara verildi. Çağatay Tosun’un diziden neden ayrıldığı ya da yerine kimin geleceği ise henüz bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu