Magazin

Fahriye Evcen, Masumlar Apartmanı Dizisi Haberi Geldi! Konuyla İlgili Açıklama Yaptı!

Fahriye Evcen, Masumlar Apartmanı dizisinde oynayacak mı? Diziye katılması beklenen oyuncu Masumlar Apartmanı için ne dedi?

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezonunda Fahriye Evcen’in de yer alacağı konuşuluyordu. Ünlü oyuncu, konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Masumlar Apartmanı İnci karakterinin diziden ayrılmasıyla beraber Ceyda karakterinin diziye dahil olacağı konuşuluyordu. Han’ın eski nişanlısı olarak dizide yer alacak Ceyda’yı kim canlandıracak? Fahriye Evcen’in Ceyda karakterine hayat vermesi beklenirken yapılan açıklama ile izleyiciler üzüldü.

Fahriye Evcen Dizide Oynamayacak!

Kendisine böyle bir teklifin gelmediğini söyleyen Fahriye Evcen, bu haberlerin nereden çıktığını anlamadığını söyledi. İzleyiciler ünlü oyuncuyu Masumlar Apartmanı’nda görmek istiyordu. Ancak yaşanan gelişmeler gösteriyor ki oyuncu dizide yer almayacak. Oynamaması kötü bir haber olsa da çeşitli projelere bağı olarak dizi sektörüne geri dönebileceğinin sinyalini verdi.

Dizi Teklifi Almamış!

Fahriye Evcen, sosyal medyada popülerliğini korusa da herhangi bir dizi teklifi almadığını belirtti. Ancak önümüzdeki aylarda yaz aylarının sona ermesiyle ünlü ismin dizilere geri dönebileceği konuşuluyor. Özelilkle de reytingi yüksek ve gelecek vaat eden kaliteli dizilerde rol alabilir. Ayrıca dizi izleyicileri, kendi seyrettikleri dizide oynaması için Fahriye Evcen’e mesaj atıyor. Sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları oyuncunun diziye katılması yönünde. Konuyla ilgili bilinmezlik devam ederken detaylı gelişmeler için zamanı geldiğinde Fahriye Evcen’den haberleri alacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu