TV Programları

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 185. bölüm 21 Mayıs Cuma haftanın birincisi kim oldu? 10 bin TL’yi kim kazandı?

Hafta içi her gün saat 14:00 de TRT1'de yeni bölümleri yayınlanan yarışma programı Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar son bölümünde haftanın finalini kim kazandı? Fazlası Zarar 21 Mayıs 2021 10000TL'yi kim kazandı? Haftanın ve günün toplam puan durumu! Fazlası Zarar bu haftaki yarışmacıları kimdir? İşte haftanın 1. si!

Her hafta farklı yarışmacıları konuk eden sunucu Ezgi Sertel, yarışmacılarla birlikte her gün bir yarışmacının evine misafir oluyor. Diğer 4 yarışmacı; günün yarışmacısının evinde fazla gördükleri eşyaları seçiyorlar (seçilen eşyalar sadece tespit etmek amaçlıdır) ve günün sonunda tutumlu olup olmadığına dair yarışmacıya puanlarını veriyorlar. 5 günün sonunda, Cuma günü hangi yarışmacının daha tutumlu olduğu, verilen toplam puanlardan belli oluyor. Yarışmanın bu haftaki son gününde (Cuma) 5. gün yarışmacısı kimdi? Haftanın son programında 5. gün yarışmacısı Meryem‘in evine konuk olundu. İşte; günün özeti (21.05.2021), puan durumu ve haftanın birincisi olup 10bin TL’lik büyük ödülü kazanan yarışmacı!

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar, 21 Mayıs 2021 Cuma, en son bölümde aldığı puanlarla hafta finalini kazanıp 10 bin TL’lik büyük ödülü alan yarışmacı!

Her gün sosyal medya üzerinden yapılan anket sonuçlarını tahmin etmeye çalışan yarışmacılardan birinci olanlara, doğal temizlik malzemesi ürünleri de hediye ediliyor. Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Bu hafta 10 bin TL’yi kim kazandı? Bugün anket sonuçlarını en fazla bilen yarışmacılar; Gökçe, Meryem ve Sibel oldular ve birer kutu doğal temizlik malzemesi kazandılar. Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 21 Mayıs 2021 185. bölüm puan durumu ne?

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 21 Mayıs 185. bölüm 10 bin TL'yi kim kazandı?
Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 21 Mayıs 185. bölüm 10 bin TL’yi kim kazandı?

Yarışmacıların ve Ezgi hanımın puanları toplandı. Böylece hafta finalinin birincisi belli oldu. İşte, Fazlası Zarar cuma puan durumu ve bu hafta yarışmacıları kimdi sorularının cevabı?

  • Pelin; 1. gün yarışmacısı (16 + 9 = 25)
  • Sibel; 2. gün yarışmacısı (15 + 8 = 23)
  • Gökçe; 3. gün yarışmacısı (12 + 5 = 17)
  • Neşe; 4. gün yarışmacısı (13 + 7 = 20)
  • Meryem; 5. gün yarışmacısı (15 + 8 = 23)

21 Mayıs 2020 Cuma günü itibariyle hafta boyunca en fazla puan toplayıp, haftanın birincisi olup 10 bin TL’yi kazanan: 1. gün yarışmacısı PELİN hanım oldu. Pelin hanım; “parayı ne yapaksın” sorusuna ise, ‘hediye alacağım ve koltuk takımımı değiştireceğim’ dedi.

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 21 Mayıs 185. bölüm 10 bin TL'yi Pelin hanım kazandı
Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 21 Mayıs 185. bölüm 10 bin TL’yi Pelin hanım kazandı

—Yarışmacıların evlerinden çıkan ihtiyaç fazlası olduğu düşünülen ürünlerin uzmanlarca değerlendirilen fiyatları ise şöyle;

  • Pelin; 4182 TL
  • Sibel; 4849 TL
  • Gökçe; 5119 TL
  • Neşe; 3844 TL
  • Meryem; 3031 TL.

Diğer yarışmacılara da sorulduğu gibi Meryem hanıma da, eşyalarını ikinci ele satmak istemesi halinde 1525 TL’ye satılabileceği söylendi. Kendisi de fazla olarak seçilen eşyalarını satabileceğini söyledi. (Not: Program bu satıştan herhangi bir kar amacı gütmemektedir. Yarışmacının kendisi de ürünleri fazlalık olarak görmesi halinde, ayağına gelen bu fırsatı değerlendirmesi için kendilerine yardımcı olunuyor).

—Sizde; yarışmayı takip ediyorsanız sosyal medyada (Twitter, Instagram, Facebook) @fazlasızararTRT hesapları üzerinden anketlere katılabilirsiniz.

—Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar yarışmasına nasıl ve nereden başvurabilirim? Fazlası Zarar programına katılmak istiyorum diyorsanız, fazlasizarar. com/basvuruformu adresindeki formu eksiksiz doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kaynak: Fazlası Zarar – Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu