TV Programları

Ezgi Mola’nın Konuk Olduğu Konuşanlar’ın 4. Bölümü Yayınlandı!

Hasan Can Kaya’nın özgün formatı Konuşanlar programı 4. bölümü ile Exxen’e geldi! Yeni bölümde başarılı oyuncu Ezgi Mola’yı konuk eden Exxen içeriğinde yine kahkahalarla dolu anlar yaşanırken, oldukça komik pek çok hikaye anlatıldı. İşte çok sevilen bölümle alakalı detaylar…

İlk olarak YouTube’ta yayın hayatına başlayan seyirci odaklı özgün talk show programı Konuşanlar, 1 Ocak’tan itibaren Exxen platformuna geçiş yaptı. Burada daha geniş bir kitleye ulaşmak ve yepyeni içerikler üretmek isteyen Hasan Can Kaya hız kesmeden formatını devam ettirirken, programın yeni bölümlerinde birbirinden ünlü konuklar misafir edilmeye başlandı.

Her bölüm salona gelen seyircilerden farklı ve ilginç hikayeler dinlediğimiz sohbet programı, Hasan Can Kaya’nın kendine has tarzıyla yenilikçi bir talk show konsepti olarak öne çıkıyor. Programın Exxen’deki 2. bölümüne başarılı pop yıldızı İrem Derici misafir olurken; bugün yayınlanan Konuşanlar’ın 4. bölümü için Ezgi Mola konuk oldu.

Şu sıralar TRT 1 ekranlarında severek izlenen Masumlar Apartmanı dizisi ile hayranları karşısına çıkan Ezgi Mola, son zamanlarda dram temalı projelere ağırlık verse de Konuşanlar’da sevenlerini kahkahalarla güldürmeyi başardı.

Konuşanlar’ın Eski Bölümleri Exxen’e Yüklendi!

Exxen platformuna transfer olan Konuşanlar eski bölümleri YouTube’tan kaldırırken, yeni ve eskiye dair tüm içeriklerini Exxen’e yükledi. Siz de Konuşanlar’ı hemen izlemek için Exxen’e ilk yedi gün ücretsiz abonelik gerçekleştirerek kayıt olabilir ve dilediğiniz içeriği izlemeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu