Magazin

Ezgi Mola ve Merve Dizdar Müjdeyi Verdi: Masumlar Apartmanı’nın Bilinmezliği Sonunda Aydınlığa Kavuştu!

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı, önümüzdeki Salı günü ekranlara gelmeye hazırlanıyor! Yeni sezonuyla reytingleri altüst edecek Masumlar Apartmanı’nın güzel oyuncuları Merve Dizdar ve Ezgi Mola, aydır beklenen o sorunun cevabını Instagram hesaplarından verdi! Önceki günlerde Masumlar Apartmanı’nın ilk fragmanları yayınlanmış ancak yeni sezon afişleri henüz görücüye çıkmamıştı. Bugün hem Merve Dizdar hem de Ezgi Mola, Instagram hesaplarından Masumlar Apartmanı’nın ikinci sezon afişlerini paylaştılar. Farah Zeynep Abdullah’ın yerine diziye dahil olan Melisa Şenolsun’u da bu vesile ile ikinci sezon afişinde görmüş olduk!

Farah Gitti Melisa Geldi!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı’ndan ayrılmıştı. Hatta bu ayrılma haberini veren Birsen Altuntaş’a hem Masumlar Apartmanı’nın senaristi hem de Farah Zeynep Abdullah büyük tepki göstermiş; ikili arasındaki laf dalaşı Twitter’a yansımıştı. Birsen Altuntaş’ın verdiği bu haber doğru çıkınca, gözler Farah Zeynep Abdullah’a çevrildi. Dizide İnci karakterine can veren güzel oyuncu, senaryonun zaman içinde değiştiğini ve bu nedenle diziden ayrılmak istediğini açıklamaktan da geri durmadı.

Bu açıklamanın ardından gözler Masumlar Apartmanı’nın yapım ekibine çevrildi. Diziye yeni bir kadın başrol oyuncusu arayışına giren yapımcılar, son olarak güzel oyuncu Melisa Şenolsun ile anlaşmaya vardı. Masumlar Apartmanı seyircilerinin bir kısmı bu habere sitem etmeyi de ihmal etmedi. Hatta Farah Zeynep Abdullah’a da tepki göstermeye devam ettiler!

Merve Dizdar ve Ezgi Mola’dan Sürpriz Paylaşım!

Geçtiğimiz sezon fırtınalar estiren Masumlar Apartmanı’nın çekimleri çoktan başladı, hatta ilk bölüm önümüzdeki günlerde ekrana gelmeye başlayacak. Tanıtım fragmanlarının yayınlandığı dizide, ikinci sezon afişini herkes büyük bir merakla bekliyordu. Bu güzel haberi Merve Dizdar ve Ezgi Mola Instagram hesaplarından açıklayarak, sevenlerinin merakını giderdi. İkinci sezon afişinde Melisa Şenolsun’u da görmek herkesi memnun etti. Bakalım ilk bölümün ardından sosyal medyada neler yaşanacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu