Gündem

Exxen’in yeni dizisi Ölüm Zamanı çok yakında – işte oyuncu kadrosu!

Emre Korkut‘un yönetmen koltuğunda oturduğu Ölüm Zamanı dizisinin senaryosu Zülküf Yücel imzası taşıyor. Ölüm Zamanı dizisi ilk fragmanı yayınlandı.

Exxen Ölüm Zamanı dizisi konusu nedir?

Kamp için tatile çıkan 5 arkadaş farkında olmadan bir cinayet soruşturmasının tam ortasına düşerler ve bu yüzden hayatlarını konu alan dizinin Exxen’e bomba gibi gireceğini şimdiden söyleyebiliriz..

Ölüm zamanı dizisi oyuncuları kim?

  • Ece yaşar; 27 yaşında Ankara doğumlu, Oyunculuk bölümü mezunudur. Daha önce oynadığı Çukur dizisi (Karaca karakteri) ve Kara Sevda dizisi (Eda karakteri) ile ünlenmiştir.
  • Mert Yazıcıoğlu; 1993 İstanbul’da doğmuştur. İşletme diplomasını aldıktan sonra, oyunculuk eğitimi almayı ihmal etmemiş ve Dedemin İnsanları filmiyle ekran karşısına çıkmıştır. Son olarak oyunculuğunu sergilediği Bir Annenin Günahı dizisinden önce, Kayıp Şehir, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Bir Litre Gözyaşı dizilerinde de boy göstermiştir.
  • Ahmet Mümtaz Taylan; Ankara’da 1965 te doğan tecrübeli oyuncu, tiyatro bölümü mezunudur. devlet tiyatrolarında oyunculuğunu sergilemenin yanında yönetmenlik de yapmış olan Mümtaz Taylan, İlk olarak 1996 da 31 yaşındayken İstanbul Kanatlarımın Altında filmi ile ekranlarda boy göstermeye başlamıştır. 2006 da devlet tiyatrolarından istifa etmeden önce 2002 yılında En iyi yönetmen Ödülünü Misafir oyunu ile almıştır. Oynadığı diziler arasında, Kurşun Yarası, Ezo Gelin, Çapkın, Leyla ile Mecnun dizilerinin yanı sıra, Bir Zamanlar Anadolu’da (2011), İnşaat (2004), Made in Europa (2007), Kelebeğin Rüyası (2013), Saklı Hayatlar (2011), Organize İşler Saman Sarmalı (2019) sinema filmlerinde oynamış ve bir çok ödülün de sahibi olmuştur.

    Exxen Ölüm Zamanı Dizisi ne zaman
  • İdris Nebi Taşkan; İstanbul 1997 doğumludur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde kamera karşısına çıkan Taşkan’ın oynadığı diğer diziler, Poyraz Karayel, Fazilet Hanım ve Kızları dizileridir.
  • Nilsu Berfin Aktaş; 23 yaşındaki güzel oyuncu, 1998 Ankara doğumlu. Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak Star TV‘de yayınlanan Geleceğin Starı programına katılmış ve dikkatleri üzerine çekmiş ve bir çok reklam filmlerinde de boy göstermiştir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde oldukça iyi performans sergilemiştir.
  • Mert Ramazan Demir; 22 yaşındaki İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu, Aşkopat sinema filminde 2015 te ilk olarak performansını sergilemiş ve kariyerini Üç Harfliler Adak 2015 çekimli sinema filmiyle devam ettirmiştir. Fox TV ekranlarında yayınlanan Öğretmen filminde de gördüğümüz oyuncunun Ölüm Zamanı dizisindeki performansı ise merak konusu.

Ölüm Zamanı dizisi ilk tanıtımı yayınlandı

Oyunculuklarını sergileyecekleri iddialı dizinin Exxen platformunda yayınlanacağı gün dört gözle bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu