Fragman

Exxen’in Şeref Bey Dizisi 1 Ocak’ta Başlıyor: İşte İlk Fragmanı

Haluk Bilginer’in başrolünde oynadığı Şeref Bey dizisi için Exxen platformu ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Onur Ünlü tarafından yönetilecek proje ilginç bir kara komedi hikayesi oluşturuyor. İşte diziyle ilgili bilinen tüm detaylar…

Başarılı içerikleri ile yediden yetmişe herkese hitap etmeyi amaçlayan Exxen yeni içeriklerini duyurmaya devam ediyor. Çok sayıda dizi ve film ile 1 Ocak 2021 tarihinde hayata başlayacak dijital video ağı, Haluk Bilginer’in başrol koltuğunda oturduğu Şeref Bey dizisi ile hayranlarını şimdiden heyecanlandıramaya başladı. Merakla beklenen dizinin ilk fragmanı paylaşıldı.

Şeref Bey Dizi Konusu

Kara komedi temalı yeni internet dizisi Şeref Bey konusu itibariyle yirmili yaşlarının sonlarında Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden aşçı bir aile babasının sıcacık hikayesini anlatacak. Most Productions yapımcılığında hayata geçecek dizi Onur Ünlü tarafından yönetilirken, senarist olarak ise Yusuf Reha Alp görev alacak.

Şeref Bey Dizi Oyuncuları

Leyla ile Mecnun’un yönetmeni Onur Ünlü tarafından çekilen Şeref Bey güçlü oyuncu kadrosu ile hayranlar için sabırsızlık yaratmaya başladı. Haluk Bilginer ve Songül Öden ikilisinin başrol koltuğunda oturduğu dizide Devrim Yakut, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar, Ecem Uzun, Erdem Kaynarca, Barış Yıldız ve Beyti Engin gibi yıldız isimlerin yer alacağı öğrenildi.

Şeref Bey yayın tarihi için Exxen’in açılış günü olan 1 Ocak 2021‘i işaret etti. Platformun lansman gününde keyifli bir komedi dizisi izleyicilere sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu