Gündem

Exxen’de yayınlanacak Leyla ile Mecnun dizisinin ilk kamera arkası görüntüleri

Exxen'de yayına girmek için gün sayan Leyle ile Mecnun dizisinin kamera arkası görüntüleri paylaşıldı.

Leyla ile Mecnun dizisi yayına girmeye hazırlanırken, kamera arkasından paylaşılan videoda oyuncuların heyecanı göler önüne serildi. Dizinin ne zaman yayınlanacağı merakla beklenirken, oyuncuların kimler olacağı da büyük ölçüde şekillenmiş oldu. Daha önceki yazımızda da karakterleriyle beraber kimlerin kadroda yer aldığını sizlerle paylaşmıştık. Onur Ünlü yönetmen olarak tüm eski kadroyu bir araya getirmek için çaba sarf ettiğini ve bunda da başarılı olduğunu söyleyelim.

Leyla ile Mecnun yeni bölümleriyle Exxen’de olacak

Leyla ile Mecnun Kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı

Leyla ile Mecnun komedi dizisinde; oyuncularının komik hallerini sadece kamera karşısında değil, arka planda da görebildiğimiz yeni görüntüler, heyecanı iyice arttırdı. Daha önce beraber çalışma fırsatı bulan ünlü oyuncular, 104 bölüm süren eski bölüm çekimlerindeki arkadaşlıklarını tekrar yad etme fırsatı buldular.

Leyla ile Mecnun dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak soruları sorula dursun, başrol oyuncusu Leyla karakterini kimin canlandıracağı belli olmuştu. Leyla Karakterini Deniz Işın canlandıracak.

Leyla ile Mecnun dizisinin İsmail’i Serkan Keskin’e yeni bölümlerle ilgili mikrofon uzatıldı. ‘Eski heyecanı tekrar yaşatabilmek için elimizden geleni yapacağız‘ cevabını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu