Fragman

EXXEN, Tolgshow Filtresiz 19. bölüm tanıtımı ve ön izlemesi

Tolgshow Filtresiz yeni bölümüyle yakında Exxen'de.

Tolgshow Filtresiz her yeni bölümüyle gülmekten kırıp geçiriyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen dijital platformuna geçtiğinden beri eski albenisinden bir şey kaybetmediği görülen program tüm hızıyla yoluna devam ediyor. Fırat Doğu Parlak‘ın dış ses olarak sahne arkasından yönlendirmesiyle farklı bir formatta sunulan Tolgshow Filtresiz programı güldürmeye devam ediyor.

Kayseri’de Emlakçı olarak çalışan arkadaşımın (Tolga Çevik), sokak pilavcısıyla ve küskün sevililer ile diyaloğu sizi de kahkahalara boğacak!

Dış ses Fırat Parlak kimdir?

Tolgshow Filtresiz komedi programında dış ses olarak yönetmenlik yapan Fırat Parlak 1984 Tekirdağ Çorlu doğumludur. Tam ismi Fırat Doğu Parlak‘tır. Arkadaşım Hoş Geldin (2014) ve Komedi Dükkanı (2007) komedi programlarında da dış ses olarak görev yapmıştır. İstanbul’a Konservatuvar eğitimine gelene kadar Tekirdağ’da okudu. Dış ses olarak komedi programı olan Komedi Dükkanı programının patenti de yine kendisine ait. Başka dizilerde görev almadı mı? Aldı tabi. TRT1 aile dizilerinden Cümbür Cemaat ve Mert ile Gert dizilerinin de yönetmen koltuğuna oturmuştu. Burcu Kara ile 2016 da evlenmiştir. 2018 de Nurgül Yeşilçay ve Hamdi Alkan ile birlikte Geleceğin Starı yarışma programında jüri olarak görev yapmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu