TV Programları

Exxen Platformu Bugün 3 Yeni Programını Duyurdu!

Başarılı girişimci Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu izleyicileriyle buluşmak için artık gün sayıyor. Yayın tarihi itibariyle 1 Ocak 2021’de hizmet vermeye başlayacak platform yeni dizi, film ve programları ile hayranlarını etkilemeye hız kesmeden devam ediyor. Bugün Exxen’in sosyal medya hesaplarından üç yeni program duyuruldu!

Yeni Sihirli Annem uyarlaması, Haluk Bilginer’in başrolünü oynadığı Şeref Bey dizisi ve Tolga Çevik’in Tolgshow Filtresiz programı gibi sayısız içeriği ile dolu dolu bir şekilde sağlam adımlarla gelen Exxen yeni içerikleri için duyuru yapmayı sürdürüyor! Bugün Exxen’in sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar, platformun üç yeni program içeriğiyle ilgili ilk bilgileri verirken, afişlerini de meraklılarına sundu.

11 Dövüşçü 1 Evde: Fight Club

Bilgehan Demir tarafından sunulacak olan Fight Club Exxen platformunun en iddialı işlerinden biri olacak. On bir dövüşçünün bir evde yaşayacakları şov gösterisi Mükremin Güler, Kutluhan Sormageç, Berat Altıntop, İsa Göçmen, Hasan Demir, Mehmet Ali Meriç, İsmail Uzuner, Muhammed Apaydın, Medeni Çelik, Enis Yusufoğlu ve Onur Çelik‘i ağırlayacak.

Hayalinizdeki Kiloya Ulaştıran Program: Nasıl Zayıflarım?

Profesyonel bir ekip tarafından zayıflamaya çalışacak Şef Türev Uludağ, bu konuda uzman bir isim olan Çağan Atakan Arslan‘dan yardım alacak. Peki ya Uludağ hayal ettiği kilolara ulaşabilecek mi?

Astrolojinin Kalbi Exxen’de Atacak: Astrolojik Şifreler

Hande Kazanova ve Dinçer Güner tarafından sunulacak Astrolojik Şifreler programı astrolojiye dair hemen her şeyi içerecek ilginç bir yapım olarak Exxen kataloğunda izleyicilere sunulacak.

Peki ya sizin izlemek için sabırsızlandığınız Exxen programı hangisi? Bizlerle fikirlerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu