Magazin

Exxen Konuşanlar 4. bölümü fragmanı – Ezgi mola konuk oldu

Exxen ilk çıktığı günden itibaren yüksek bir izleyici kitlesine sahip oldu. Gün geçmiyor ki Acun Ilıcalı‘nın sahip olduğu Exxen’e katılan programların dizilerin sayısı artmasın!

Ezgi Mola Konuşanlar Programına konuk oluyor

İlk yayınlandığı andan itibaren izleyicilerini gülmekten kıran Konuşanlar programının bu günkü 4.konuğu Ezgi Mola oldu. Konuşanlar Ezgi Mola performansını izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekiyor.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye rolündeki performansıyla göz dolduran Ezgi Mola ve seyircilerin de katılımıyla keyifli bir sohbet dinlemek için Konuşanların bu akşamki 4. bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Konuşanlar 4. bölüm fragmanı izle

Mercan Ezgi Mola kimdir? Ezgi Mola’nın yaşı kaç?

1983 İstanbul doğumlu olan sanatçı Ezgi Mola, daha lisedeyken oyunculuğa adım atmıştır. İlk olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezindeki kurslara başlayarak sanat dünyasına girmiştir. Aynı merkezin sınavlarında başarıya ulaşarak 4 yıl daha eğitim alma hakkını elde etmiştir. Yönetmenliğini Kartal Tibet‘in yaptığı Karate Can dizisi kariyerinin ilk dizi deneyimini edinmesini sağlamıştır.

BKM Mutfak kadrosuna 2005 de katıldıktan sonra aynı yıl içerisinde Hırsız Polis dizisinde kadro şansı buldu ve kuaför rolünü üstlenerek performansını gösterme şansını yakaladı. Türkan Şoray ile beraber oynama şansını yakaladığı 2006 yapımı Hayatımın Kadınısın filmindeki performansıyla başarıyı yakaladı. Bu başarısı da kendisini en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünün sahibi yaptı.Ezgi-Mola-resimleri

Oyunculuk ve tiyatro deneyiminin yanında reklamlarda da boy gösteren güzel kadın oyuncu, son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Masumlar apartmanı dizisindeki Safiye rolüyle izleyiciyi büyülemeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu