TV Programları

Exxen Gibi Dizisi oyuncu kadrosu ve 6. yeni bölüm tanıtımı

Exxen platformunda yayınına devam eden dizi oldukça rağbet gördü. Dizinin amacının izleyicisini güldürmek olduğunu söyleyelim. Kısa kısa skeçlerden oluşturulan dizide Kıvanç Kılıç ve Feyyaz Yiğit‘in performans sergilediği Gibi Dizisinin 6. yeni bölümünü 12 şubat cuma günü gece saat 00:00 da izlemeniz mümkün. 1 ocak 2021 de Exxen platformunda yayın hayatına başladı.

Gibi Dizisi konusu nedir?

Dizide İlkkan ve Feyyaz sürekli birbirleriyle didişen iki arkadaştır. Ne yapıp edip her şeyi yüzüne gözüne bulaştırmayı başaran, en küçük talihsizlikleri bile büyük bir mesele haline getiren iki kafadar.

Komedi tarzında skeçlerin oluşturduğu Gibi Dizisinin yönetmen koltuğunda Ömer Sinir bulunuyor.

Gibi Dizisi oyuncuları kim?

Dizide Yılmaz karakterini canlandıran Feyyaz Yiğit kimdir?

1988 Düzce doğumlu oyuncu üniversite güzel sanatlar grafik bölümü mezunu. Asıl adı Feyyaz Yiğit Çakmak olan başarılı oyuncu aynı zamanda bir yazar. Yazdığı eserler; Olduğu Kadar, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum ve Aptal kitaplarının yazarıdır. 2018 den itibaren filmlerde senaristlik ve oyunculuk yapmıştır. Oynadığı filmlerden bazıları; Ölümlü Dünya, Menajerimi Ara, Cinayet Süsü ve Gibi dizisidir.

İlkkan karakterini canlandıran  Kıvanç Kılınç kimdir?

Oyunculuğunun yanında seslendirme sanatçısı da olan film oyuncusu Kıvanç Kılınç, tiyatro ve oyunculuk mezunudur. 1982 Isparta doğumlu. Oynadığı dizilerden birkaçı, Filinta, Diriliş, Kaçak, Muhteşem Yüzyıl, Yer Gök AşkUlan İstanbul dizilerini sayabiliriz.

Gibi dizisi 5. bölüm haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu