Gündem

Exxen Bugün Yayın Hayatına Başladı: İşte Fiyatı

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu bugün itibariyle yayına başladı. Yerli dijital video uygulaması BluTV, Gain ve Netflix gibi rakiplerine karşı henüz lansman gününden iddialı bir çıkış elde etmeyi başardı. Şimdiden çok sayıda abone sayısına ulaşan platform tüm mobil cihazlar ve masaüstü tarayıcıları üzerinden kullanılmaya başlandı. İşte detaylar…

İlk defa Acun Ilıcalı’nın Eylül ayında duyurduğu dijital içerik platformu Exxen, yaklaşık 1.500 kişilik geniş bir ekip tarafından özenle hazırlandı. Yıllık bütçesi 900 milyon TL olduğu açıklanan platform dün gece yarısı hizmete girmesiyle birlikte yoğun ziyaretçi akınına uğradı. Pek çok kullanıcı sosyal medya üzerinden Exxen’in çökmesi ya da açılmaması gibi problemleri dile getirmişti. Ancak tüm bu sorunlar şimdi çözüldü ve servis sorunsuz bir biçimde çalışmaya başladı.

Exxen’in Abonelik Fiyatları

Yerli video ağı Exxen abonelik paketleri için kullanıcılara iki farklı seçenek sunmaktadır. Ücretsiz izleme gibi bir seçenek sunmayan platform en düşüğü 9,99 TL olmak üzere reklamlı ve reklamsız seçenekleriyle her bütçeye uygun tarifeler oluşturuyor.

Aylık 9,99 TL‘lik fiyatıyla tüm Exxen içeriklerini HD izleme, çocuk profili ve 5 adet aile profili oluşturma imkanı sunan servis, 19,99 TL olan pakette ise bu özelliklere ek olarak reklamsız seyretme ve indir-izle özelliğinden yararlanma gibi olanaklar tanıyor.

Exxen’e Kayıt Olanlar İlk 7 Gün Ücretsiz Kullanabiliyor!

İlk defa Exxen platformuna üye olan izleyiciler için geçerli bu kampanyada, şimdi Exxen’e kayıt olursanız sizlere yedi gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz deneme sürümü paketi tanımlanıyor. İstediğiniz zaman iptal edebileceğiniz bu kampanya sayesinde hiç para ödemeden platformun tadını çıkarabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu