TV Programları

Exxen 3 Yeni Programını Daha Tanıttı: İşte O İçerikler

Yerli dijital streaming platformu Exxen bugün üç yeni program içeriğini daha bekleyenlerine tanıttı. Acun Ilıcalı tarafından kurulan platformdan beklentiler oldukça yüksekken, düzenli olarak sosyal medya hesapları üzerinden duyurulan yeni içerikler izleyicilerin heyecanını daha da arttırıyor! İşte bugün duyurulan Exxen’de yayınlanacak programlar…

Acun Ilıcalı tarafından kurulan yerli video uygulaması Exxen TV sosyal medya fenomenleri ve ünlü yıldızları içeren geniş bir içerik yelpazesine sahip olacak. Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Gökhan Çınar, Enis Arıkan, Zeynep Bastık ve daha birçok başarılı ismi bünyesine dahil eden platform, eğlence dolu programlarıyla nitelikli bir yayın hizmeti haline gelecek.

Sosyal medya hesapları üzerinden her gün yeni içeriklerini duyurmayı sürdüren Exxen, bugün açıklanan bilgiler doğrultusunda üç yeni önemli programa sahip olacak. Her biri önemli yıldızlar tarafından sunulan programlardan bir tanesi de sürpriz bir şekilde sunucu koltuğunda Acun Ilıcalı‘yı ağırlayacak.

Sürprizimiz Var

Hayallerine kavuşmak isteyenler için #SürprizimizVar” sloganı ile yayına girmeye hazırlanan Sürprizimiz Var programı Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından sunulacak. Ekibin kamera önündeki isimleri arasında Esra Eron ile Alp Kırşan yer alacak.

Şanslı Mı Şanssız Mı?

Kirli Çamaşırlar programı ile de Exxen’de yer alacak Orkun Işıtmak, şimdi platformdaki ikinci projesini duyurdu! Işıtmak’ın yeni programında sıra dışı özelliklere sahip insanlar konuşulacak.

Buraların Yabancısıyız

Daha önce Elin Oğlu programı ile hayatımıza giren ve önemli bir yer edinen Chaby Han, Joel Moriasi, Michele Cedolin ve Louis Stotesbery şimdi bir gezi programıyla kamera karşısına geçecek. Kahkahalarla dolu olacak bu şov, dörtlünün şehir şehir dolaşıp farklı kültürleri tatmalarını konu alacak.

Peki ya sizi en çok heyecanlandıran Exxen programı bunlardan hangisi oldu? Fikirlerinizi lütfen bizlerle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu