Dizi Haberleri

Ex Aşkım iki yeni bölümüyle Gain Medya’da – Ex Aşkım ön izlemesi

Gain Medya dijital platformu Ex Aşkım yeni mini dizisiyle sizlerin karşısına çıkıyor. Kısa içerik platformu olan Gain TV uygulamasına üye olduğunuzda sıkılmadan kısa kısa dizileri izleme şansı bulabileceksiniz. 13 şubat 2021 de ilk iki yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak diziyi Gain platformunda izleyebilirsiniz. Ex aşkım dizisi  fragmanı izle.

Ex Aşkım dizisi konusu nedir?

Eski sevgililerin bir şekilde (rastlantı vs.) buluşmaları ve aralarında geçen diyalogların mizah katılarak sergilendiği Ex Aşkım dizisi, yayınlandığı günden itibaren oldukça yüksek izlenme sayılarına yükseldi. İlginç konuşmaların, diyalogların yaşandığı buluşmalar günlük yaşantıda kullanılan kelimelerle buluşturarak doğallığı ön plana çıkarmayı başarmış. Eski sevgililerine kızan partnerler, içinde bulundukları durumları, ne hissettiklerini, nasıl bir duruma düştüklerini içlerinden geldiği gibi aktardıklarını görüyoruz.

Her bölümü farklı kişilerin ilişkilerini konu alan dizinin, yönetmenliğini de Hande Türkel, Devrim Yalçın, Yunus Ozan Korkut ve Başaran Şimşek‘in değişimli yönetmen koltuğuna oturdukları senaryo Ebru Erdem imzası taşıyor.

Oyuncu kadrosunda kimler yok ki!

Ex Aşkım oyuncu kadrosu

Sahra Şaş, Ali Yoğurtçuoğlu, Ayşe Melike Çerçi, Yiğit Kirazcı, Begüm Akkaya‘nın performanslarını sergilediği Ex Aşkım kısa dizisini Gain TV uygulamasında izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu