TV Programları

Evrim Keklik Survivor’da Elenecek İsmi İfşa mı Etti? 13 Haziran Survivor’dan Kim Elenecek?

Evrim Keklik, Survivor'a veda eden ismi önceden açıkladı. 13 Haziran Pazar günü adaya kim veda etti? Batuhan Survivor'dan ayrıldı mı?

Survivor 2021 yarışma programı, oldukça heyecanlı anlara sahne oluyor. Bu hafta 13 Haziran’da Survivor’a veda edecek isim belli olacak. Eleme adaylarında önemli isimler var. Kritik anların yaşanmasına çok az bir zaman kalmışken Evrim Keklik’in paylaşımı büyük ses getirdi. Pek çok sosyal medya kullanıcısı, Evrim Keklik’in adadan ayrılacak ismi açıkladığını söyledi. İfşa niteliği taşıyabilecek bu paylaşım sonrası Evrim Keklik’ten bir açıklama geldi mi? Survivor 2021’den kim ayrılacak?

Evrim Keklik Adadan Ayrılacak İsmi Söyledi!

Evrim Keklik’e göre13 Haziran’da adadan ayrılma ihtimali yüksek olan kişi Batuhan oldu. Potadada bulunan diğer isimler Ayşe ve Aleyna arasındaki mücadeleden ötürü Batuhan’ın adadan elenebileceği üstü kapalı olarak ifade edildi. Bu durumda izleyiciler büyük bir şok yaşadı. Hayran kitlesi oldukça fazla olan Batuhan’ın programdan elenme ihtimali onları çok korkuttu. Peki Survivor’dan ayrılacak kişi belli oldu mu? Bu konuyla ilgili Evrim Keklik’in ne diyeceği merak ediliyor.

13 Haziran Survivor’dan Kim Ayrıldı?

Survivor’dan ayrılan isim henüz belli olmadı. 13 Haziran’da birkaç saat sonra adaya veda edecek ismi öğreneceğiz. O ismin Batuhan olacağı tahmin edilmekte. Ancak konuyla ilgili belirsizlik sürmekte. Çünkü herkesin beklediği üzere oylamalar gerçek sonucu verecek. Evrim Keklik’in tahminleri doğru çıkar ise Acun Ilıcalı konuyla ilgili nasıl bir yorumda bulunacak göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu