Dizi Haberleri

Evrim Alasya, Çağatay Ulusoy’un yeni Netflix dizisine katıldı!

Netflix Türkiye kısa bir süre önce yeni orijinal dizisi Erşan Kuneri ile izleyicilerin karşısına çıktı. Ülkemizde çok sayıda dizi ve filmler üreten dijital platform, bu ay Kuş Uçuşu dizisiyle ve Aşkın Kıyameti filmiyle içerik kütüphanesine yeni yerli yapımlar kazandıracak. Uzun süredir hazırlıkları devam eden bir başka proje için ise çalışmalar devam ediyor. Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstleneceği diziye yeni bir isim dahil oldu.

OGM Pictures şimdiye kadar çok sayıda büyük dizi ile sevenleri karşısına çıktı. Televizyona ürettiği Kırmızı Oda, Camdaki Kız ve Masumlar Apartmanı gibi dizilerin yanı sıra dijitale de projeler üreten yapım şirketi; Netflix’e bu zamana kadar Yarına Tek Bilet, Kağıttan Hayatlar, Geçen Yaz, Atiye, Yakamoz S-245 gibi yapımlar hazırladı. Şimdi ise Terzi dizisi için kolları sıvayan firma, güzel oyuncu Evrim Alasya ile anlaşma sağladı.

Evrim Alasya, Netflix’in Terzi dizisinde!

Onur Güvenatam yapımcılığında hazırlanan ve Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği Terzi dizisi başrolünde Çağatay Ulusoy ve Şifanur Gül’ü bir araya getiriyor. Olgun Şimşek, Salih Bademci, Engin Şenkan ve Ece Sükan’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı projeye Evrim Alasya da dahil oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre genç aktris, birinci sezon çekimleri devam eden diziyle anlaşma gerçekleştirdi.

Evrim Alasya

Terzi dizisi yayınlanmadan ikinci sezon onayı aldı

Terzi dizisiyle ilgili bir başka gelişme ise, henüz ilk sezonu yayınlanmayan dizinin ikinci sezon onayı alması oldu. Çekimleri Kırklareli ve İstanbul’da gerçekleşen yapım, Temmuz ayında ikinci sezon çekimleri için sete çıkacak. İlk sezonun ne zaman yayınlanacağı ise şimdilik belirsizliğini korurken; iddialara göre 2023 yılının ilk yarısında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu