Dizi Haberleri

Evlilik Sözleşmesi Murat Yıldırım’la Kim Oynayacak? Dizinin Yayın Tarihi Açıklanacak!

Evlilik Sözleşmesi dizisi yayın tarihi açıklanacak mı? Murat Yıldırım'la beraber oynayacak kişi merak ediliyor. Gizem Karaca dizide oynayacak mı?

Evlilik Sözleşmesi dizisi için oyuncu seçimleri hala devam etmekte. Pek çok oyuncu ile görüşüldü ancak yapılan açıklamalara göre henüz bir karara varılmadı. Fakat son zamanlarda ortada bir ismin adı geçiyordu. Evlilik Sözleşmesi dizisinde başrol oynayacağı belirtilen Gizem Karaca ile ilgili yeni haber geldi. Murat Yıldırım’la başrol oynaması bekleniyordu ancak iddianın asılsız olduğu ortaya çıktı.

Evlilik Sözleşmesi’nde Kimler Oynuyor?

Evlilik Sözleşmesi dizisinde Murat Yıldırım’ın oynayacağı belirtildi. Ancak ünlü oyuncuya partner olarak dizide yer alacak kişinin henüz belirlenmemesi de dikkat çekti. Görüşülen isimler arasında henüz kimse ile anlaşılmadı. Bu da demek oluyor ki Evlilik sözleşmesi yayın tarihi gecikecek.

Gizem Karaca Dizide Oynayacak mı?

Gizem Karaca’nın Evlilik Sözleşmesi dizisinde oynamayacağı açıklandı. Güzel oyuncunun farklı projelerle ilgilendiği belirtiliyor.

Evlilik Sözleşmesi Yayın Tarihi

Dizinin ne zaman başlayacağına dair kesin bir bilgi yok. Dolayısıyla Evlilik Sözleşmesi yayın tarihi de açıklanmadı. Ancak oyuncu kadrosu tamamlandığında gerekli duyuru yapılacaktır. TRT 1’de yayınlanacak Evlilik Sözleşmesi için izleyiciler heyecanla dizinin yayınlanacağı vakti bekliyor. Çünkü dizide Ramo’da başrol oynamış Murat Yıldırım da bulunuyor. Oyuncunun hayranları yeni projeyi heyecanla  beklemeye devam etmekte. Bakalım bu dizide nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu