Gündem

Evlilik Sözleşmesi Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu mu? Diziye Yeni Oyuncular Katıldı!

Evlilik Sözleşmesi dizisinin oyuncu kadrosu oluşturuluyor. Diziye katılan oyuncular kim? Dizi ne zaman başlayacak ve yayın tarihi kesinleşti mi merak ediliyor.

Ramo dizisinin final yapmasından sonra Murat Yıldırım’ın yeni projesi belli olmuştu. Evlilik Sözleşmesi dizisinin yayın tarihi hakkında da gelişmeler yaşanıyor. Dizinin Kore yapımından uyarlama olması nedeniyle izleyicilerin ilgi gösterdiği belirtiliyor. Özellikle de Kore hayranı olan genç kitlenin bu diziyi takip edeceği vurgulandı. Peki diziye hangi oyuncular katıldı? Başrolde oynayan Murat Yıldırım’a eşlik edecek oyuncular belirleniyor.

Evlilik Sözleşmesi’ne Yeni Oyuncular Geldi

Evlilik Sözleşmesi dizisinde Murat Yıldırım’la beraber Gizem Karaca da oynuyor. Ayrıca Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal ve Deniz Hamzaoğlu da dizide oynayacak. Başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin yayın tarihi de merak ediliyor. Dizinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Ayrıca Evlilik Sözleşmesi dizisinin konusu da belli oldu.

Evlilik Sözleşmesi Konusu Nedir? 

Dizinin konusu, eşini kaybeden bir kadını konu alıyor. Eşi öldükten sonra kızına tek başına bakan kadının beyninde tümör tespit ediliyor. Daha sonra kızının geleceği için elinden geleni ardına koymayan anne, varis bulabilmek amacı ile bir adamla evlenecek. Dizinin oldukça duygusal bir konusu bulunmakta. Ayrıca oyuncu kadrosu tamamlandığında ve çekimler de sona erdiğinde yayın tarihi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olacağız. Dizinin yayınlanacağı kanalın TRT 1 olduğu açıklandı. Yakın zamanda ekrana gelecek dizinin ne kadar reyting alacağını öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu