GündemMagazin

Evlilik Krizini Atlattı Mı? Kadir Doğulu İle Evli Olan Neslihan Atagül Aldatma Haberlerine Nispet Yaptı: Güzelliğini Sergiledi!

Neslihan Atagül, uzun yıllardır ekranlarda olan ve herkes tarafından beğeni ile takip edilen bir oyuncu. Güzel ismi son olarak Sefirin Kızı dizisinde başrol olarak izlemiştik fakat sağlık sebebi nedeniyle diziden çıktığını duyurmuştu. Şu sıralar tatil yapan ve yeni projeleri değerlendiren Neslihan Atagül, eşi nedeniyle gündemden bir türlü düşmüyor. Kadir Doğulu’nun yer aldığı Aşkın Tarifi adlı dizideki rol arkadaşı Serra Arıtürk ile yaşadığı yasak aşk dedikoduları gündemi meşgul ediyor ve ister istemez Neslihan Atagül’de bu durumun içine çekiliyor. Güzel oyuncu geçtiğimiz saatlerde paylaştığı görüntüler ile bu dedikoduları umursamadığını ve işine odaklandığını bir kez daha gösterdi.

İddiaların Sonu Gelmiyor

Yaz aylarının olmazsa olmazı yaz dizileri son sürat devam ediyor. Bunlardan biri olan Aşkın Tarifi dizisi, şimdilerde oldukça seviliyor. Dizinin başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk paylaşıyor. İkilinin yakın halleri dikkat çekmiş olacak ki dizi yayımlandıktan kısa bir süre sonra aralarında yasak aşk olduğu iddiaları yayılmaya başlandı. Bu durum karşısında hem Kadir Doğulu hem de Serra Arıtürk sessizliğini koruyor fakat Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül ile evli olduğunu unutmamak gerek. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün birbirleriyle yakın tavırlar sergilemelerinin nedeninin dizinin reklamını yapmak amaçlı olduğu düşünülse de yine de ortalık epey bir karışmış gibi görünüyor. Herkes Neslihan Atagül’den bir açıklama beklerken güzel oyuncudan nihayet açıklama niteliğinde pozlar geldi.

İşine Odaklanmış Durumda

Neslihan Atagül, çıkan iddiaları umursamadığını ve işine odaklandığını paylaştığı bu pozlar ile bütün magazin gündemine duyurmuşa benziyor. Güzel oyuncu, eşiyle mutlu bir evlilik sürdürmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu