Fragman

Evangelion 3.0 + 1.0: Thrice On A Time’ın Final Fragmanı Yayınlandı!

Evangelionun Rebuild of Evangelion film serisi için son bölüm 2021 yılında yayınlanacak. Beklenen yapım salgın sebebiyle bu yıl vizyon tarihlerini ertelerken, nihayet ilerleyen haftalar sonra beyazperde ekranlarına ulaşacak. Şimdi yapımcılar beklenen Thrice On a Time filmi için yeni bir fragman daha paylaşıldı.

Neon Genesis Evangelion anime dizisine dayanan Rebuild of Evangelion film serisi gelecek haftalarda son bölümünü hayranlarına sunacak. Studio Khara adlı Japon şirket tarafından hazırlanan bilim kurgu animasyonu, seriyi Ocak ayında vizyona girecek dördüncü film ile kapatacak.

Normal şartlarda 27 Haziran 2020 tarihinde vizyona gireceği konuşulan Evangelion: 3.0 + 1.0 Thrice Upon a Time filmi bu yılki pek çok proje gibi COVID-19 nedeniyle ertelenmişti. Fakat nihayet 23 Ocak 2021 tarihinde filmin sinema salonlarına gecikmeli de olsa ulaşması bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Hideaki Anno, Kazuya Tsurumaki, Katsuichi Nakayama ve Mahiro Maeda gibi tecrübeli isimlerin oturduğu kapanış hikayesi, yine Anno’nun yazdığı incelikli bir senaryoya dayanacak.

Evangelion 3.0 + 1.0: Thrice On A Time Fragmanı

Shinji, Asuka ve Rei gibi efsane karakterlerin dünyayı büyük oranda tehdit eden kötücül melekler ile savaşırken son defa izleyeceğimiz Thrice On A Time anime filmi, son parçası ile adeta bir dönemi kapatacak. Evangelion’un yeni bir TV dizisi ya da sinema filmi ile geri dönüp dönmeyeceği konusunda henüz açıklama yapılmazken; türünün en değerli örnekleri arasında görünen bu yapımın duygu verici vedası 23 Ocak’ta hayranlarıyla belki de son defa buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu