Magazin

Esra Erol’un Sonunda Yüzü Güldü: Ünlü Sunucu Son Paylaşımıyla Güzel Haberi Verdi!

Hepimiz Esra Erol’un ne kadar başarılı bir sunucu olduğu konusunda hemfikiriz. Ünlü sunucu yaptığı programla Türk ekranlarında oldukça sevilen bir yere sahip. Şimdilerde sunduğu program sezon finali yaptığı için tatil yapan ve yeni sezona enerji toplayan Esra Erol, eşiyle yaşadıklarıyla bir süre magazin gündemini epey bir meşgul etmişti. Oldukça zorlu zamanlardan geçen Esra Erol, nihayet mutlu olacak bir sebep buldu. Instagram hesabından bu güzel haberi takipçileri ile paylaşan Esra Erol, sevindirdi.

Tepkisi Ağır Oldu

Esra Erol, uzun bir süre sessiz kalmasının ardından ülkemizin dört bir yanını saran alevler karşısında sessizliğini bozmuştu. Yaşanan olaylar hepimizi derinden etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Ne yazık ki çok fazla kayıp verdik ve hala da vermeye devam ediyoruz. Bu durumun bir an önce son bulmasını umuyoruz. Esra Erol da bizim gibi düşünüyor olacak ki neredeyse saat başı, yangınlar ve yaşanan kayıplar ile ilgili paylaşımlarda bulunuyor. Esra Erol, sosyal medya hesabından insanları bilinçlendirmeye ve bilgi vermeye çalışıyor. Yangın esnasında büyük zarar gören hayvanları da unutmayan ünlü sunucu, onlar için de elini taşın altına koyuyor. Şimdilerde her şey oldukça iç karartıcıyken Esra Erol’un yaptığı paylaşım, hepimiz için bir nebze umut oldu.

Bu Başarı Hepimizin

Esra Erol

Filenin Sultanları, bizi gururlandırmaya devam ediyor. Ülkemizin kadın voleybol takımı, şimdilerde Türkiye’yi büyük bir özveriyle temsil ediyor, çıktığı çoğu maçı büyük bir emekle kazanan Filenin Sultanları hepimizi gururlandırıyor. Durum böyle olunca biz de onlarla birlikte gülüp onlarla birlikte gülüyoruz. Filenin Sultanları’nın bu güzel haberini paylaşan Esra Erol, ”Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe!” ifadelerini kullanarak yaşadığı mutluluğu dile getirdi. Onunla birlikte biz de aynı sevinci yaşadık.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu