Magazin

Esra Erol’un Programında 5 Kere Evden Kaçan Karısına Yalvaran Onur’a Ali Özbir Bile Dayanamadı: “Oğlum Salak mısın?”

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programında şaşırmaya ve aynı zamanda da çıldırmaya devam ediyoruz! Reyting kraliçesi Esra Erol’un programına katılan kişiler ve yaşanan olaylar, sinirlerimizi zorluyor, öyle ki bazen bu konuların ve kişilerin kurgu olmasını istiyoruz! Geçtiğimiz sezondan sonra hızla bu sezonda da birbirinden absürt konulara tanıklık ederken, Esra Erol’un eşi Ali Özbir de programın sıkı takipçisi.

Sinirlerimiz Yine Zıpladı!

Eşine destek vermek için elinden geleni yapmaya devam eden Ali Özbir, bazı yaşanan olaylarda sosyal medyadan yorum yapmadan duramıyor. Bugün de kendisinin yanından 5 kez kaçan ve çocuklarını evde bir başına bırakan eşini hala eve dönmesi için yalvaran Onur’a Instagram hesabından sitem eden Ali Özbir, hepimizin sesi oldu adeta!

Programa dün katılan Onur ismindeki bir genç, 4 çocuğunun annesi olan Gizem’in kendisinden 20 yaş büyük bir adama kaçtığını ve 2 çocuğunun da bu adamdan olduğunu söyleyerek Esra Erol’un kapısını çaldı. 4 çocuğunu ölüme terk ederek sevgilisine kaçan kadının canlı yayında söylediği sözler ise herkesi şoke etti. Bir dönem basına da yansıyan bu olaydan sonra, polisler çocukları devlet korumasına almış.

Ali Özbir Milyonların Sesi Oldu!

Eşini aramak için programa gelen Onur ise herkesi şaşırtarak eşi Gizem’i çok sevdiğini ve eve geri dönmesini istediğini ifade etti. Çocuklarının kendisinden olmadığını bile bile Gizem’e aşkım, bebeğim gibi sevgi sözcükleri söylemeye devam eden Onur, Gizem’in tüm hatalarına rağmen onu affetmeye hazır ancak Gizem, Onur’a dönmemekte ısrarcı.

Tüm bu yaşananların ardından Instagram dahil birçok sosyal medya platformunda kullanıcıları çıldırtma seviyesine getiren Onur’a sitem eden kişilerden biri ise Esra Erol’un eşi Ali Özbir’di. Tüm seyircilerin sesi olan Ali Özbir, kendi Instagram hesabından Onur’a demediğini bırakmadı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu