GündemMagazin

Esra Erol’un İçine Müge Anlı Kaçtı: Bütün Yaşananlara Bu Sözle Noktayı Koydu!

Esra Erol, son zamanlarda gündemden düşmeyen isimlerden biri. Ünlü sunucu hem eşiyle yaşadıklarıyla hem de Müge Anlı polemikleriyle oldukça yoğun bir dönemi geride bıraktı. Şimdilerde ailesi ile birlikte olan ve yeni sezon için enerji toplayan Esra Erol, Türkiye’yi oldukça zor bir duruma sokan orman yangınlarını ve yaşanan can kayıplarını unutmadı. Ünlü sunucu, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile hem duygulandırdı hem düşündürdü. O paylaşımı gördüğünüzde duygularınıza hakim olamayacağınıza eminiz.

Yeni Sezonda Yeniden Esra Erol

Esra Erol, Türkiye’nin en sevilen kadın sunucularından biri. Ünlü isim, uzun yıllardır ATV ekranlarında gündüz kuşağı programı sunuyor ve hepimizi bir yandan güldürürken bir yandan ağlatıyor. Evlilik programlarının yasaklanmasının ardından program formatını değiştiren Esra Erol, zor durumda olan insanlara yardım ediyor. Kayıp insanları bulan ve ailelere yardım eden Esra Erol, bu yönüyle sürekli olarak Müge Anlı ile kıyaslanıyor fakat iki ismin de bu sektöre yıllarını verdiği düşünülerse böyle bir kıyaslamanın yersiz olduğu anlaşılacaktır. Esra Erol, programının sezon finali yapmasının ardından ailesi ile birlikte kendini tatil beldelerine atmış, sıcak havaların tadını çıkarmaya başlamıştı. Her ne kadar aile içi krizler yaşasa da şimdilerde eşi ve oğluyla oldukça keyifli zamanlar geçiren Esra Erol, ülkemizin çoğu bölümünü yakıp yok eden orman yangınlarını ve yaşanan can kayıplarını unutmadı.

Bütün Söylentilere Son Noktayı Koydu

Esra Erol

Yunus Emre’nin; ”Azı çoğu olur mu canın? Can candır ve tektir. Sendeki, bendeki işte bu candaki can, aynı can!” sözlerini paylaşan Esra Erol, ülkemizde yaşanan acı kayıplara dikkat çekti. İster insan ister hayvan, her türlü cana saygı duyarak yaşanan bütün kayıplar için derin bir acı duyuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu