Magazin

Esra Erol’un İçine Müge Anlı Kaçtı! Aldatan Eşini Darp Eden Adama Daha Fazla Dayanamadı: “Sana Bir Çarparsam…”

ATV’nin güzel sunucusu Esra Erol’un programına katılan İsmail ve Dürdane’nin konusu herkesi şoke etti! Cuma günü ekrana gelen bölümde, kendini aldatan eşine şiddet uyguladığını söyleyen İsmail’e daha fazla dayanamayan Esra Erol’un içine Müge Anlı kaçmış misali; “Sana buradan bir çarparsam…” diyerek çıkışması sosyal medyada olay oldu. İsmail ve Dürdane’nin ilişkisi herkesin kafasını karıştırdı!

Klon Programlar Başladı!

Bildiğiniz gibi ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında ilginç olaylara şahitlik etmeye devam ediyoruz. İki aylık tatilin ardından yeniden ekranlara gelmeye başlayan Esra Erol’un ilk haftalarında bir an bile olsun kaosun düzeyi düşmüyor. Aksine artmaya devam ediyor. Hem Müge Anlı hem de Esra Erol’un programında gördüklerimiz ve duyduklarımız yetmezmiş gibi bir de farklı farklı kanallarda Esra Erol ve Müge Anlı’nın klon programları iyice sinir sistemimizi bozmaya başladı.

Star TV’de Seda Sayan, Kanal D’de Ece Üner ve Fox TV’de Zuhal Topal’ın programı yerine yayınlanmaya başlayan “Fulya İle Umudun Olsun” programının ilk konuklarından biri bizi şoke etti. Fulya Öztürk, Özlem Can’ın göğüs silikonu ameliyatını karşılaması vaadiyle eski eşiyle velayet anlaşması yaptığını ve bu yüzden 2 çocuğun babasında, bir çocuğun da annesinde kaldığını açıkladı. Özlem Can ise Fulya Öztürk’ün bu sözlerini doğruladı.

Esra Erol’un İçine Müge Anlı Kaçtı!


Bu sözlerin sosyal medyada viral hale gelmesinin ardından gözler yeniden Esra Erol’a çevrildi ancak absürtlük konusunda Esra Erol’un konukları sınırları zorlamaya devam ediyor. Programa katılan İsmail, karısı Dürdane’nin Saltuk ismindeki birine kaçtığını ve bu kişiyle de yaklaşık 6 yıldır ilişkisi olduğunu iddia etti. Programa dahil olan Dürdane ise İsmail’in kendisini darp ettiğini ve kumarbaz olduğunu söyledi. Bunun üzerine ise, İsmail Dürdane’yi kendisini aldattığı için darp ettiğini kabul etti. Tüm bunlar yaşandığı sırada ise Esra Erol, İsmail’in şiddet açıklamasına sinirlenerek; “Sana buradan bir çarparım!” diyerek çıkıştı!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu