Magazin

Esra Erol’dan Oğlu İdris Ali Hakkında Şok Eden İtiraf: Ya Beceremezsem!

Atv ekranlarının göz bebeği, Müge Anlı’nın ezeli rakibi Esra Erol, büyük oğlu İdris Ali’nin doğum gününü kutladı. Paylaşımına yazdığı not ile öyle bir itirafta bulundu ki, okuyanlar şaşırıp kaldı.

Evlilik Programlarından Reality Showa

Bir dönem evlilik programlarının sultanı olarak ekranlara gelen Esra Erol, birçok mutlu yuvanın temellerini attı. Sonrasında çıkan sansasyonlar sebebiyle bu tarz programlar yasaklanınca Esra Erol da reality show tadında bir program yapmaya başladı.

Küsleri barıştırdığı, kayıpları bulduğu, ayrılanları buluşturduğu bu formatta da en az evlilik programlarındaki kadar başarılı olan ünlü sunucu, Müge Anlı’ya rakip oldu. İki program arasındaki rekabet sezon boyunca takipçileri tarafından yakından takip edildi.

Sezon Boyunca Çok Çalıştı Tatili Haketti

Hal böyle olunca Esra Erol sezon boyunca çok çalıştı. Sabah erken saatlerde güne başlayıp geç saatlere kadar stüdyoda çalışan Erol, bu yoğunluk içerisinde ailesine vakit ayırmayı da ihmal etmedi. Hem eşi Ali Özbir hem de çocukları ile geçirdiği keyfli zamanları sık sık sosyal medya hesabında paylaşan Esra Erol’un sosyal medya hesabı, hayranları tarafından ilgiyle takip edildi.

Program biter bitmez ailesi ile birlikte tatile çıkan Esra Erol, eşi Ali Özbir’in doğum gününü, tatilde yaptığı küçük sürprizle kutladı. Çiftin aşk dolu anları ve aşklarını herkese gösteren fotoğrafları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Oğlu Hakkındaki İtirafı Duygulandırdı

 


Esra Erol son olarak dün oğlu İdris Ali’nin doğum gününü kutladığı bir paylaşım yaptı. Paylaşımında samimi itiraflarda bulunan ünlü sunucu oğlunun fotoğrafına eklediği “Tam on yıl önce bu saatlerde seni kucağıma aldım. Her şeyi seninle öğrendim hatta öğrenmeye devam ediyorum. Minicik halini kucağıma verdiklerinde, haydi bak, büyüt, yetiştir dediler. Nasıl bakacağım? Etrafımdaki herkes büyük bir heves ve destekle bir şeyler söyledi. Ben çoğunu telaşımdan, stresimden duymadım duyamadım. Hissettiğim tek duygu kaygı ve korkuydu. Ya beceremezsem! Şuna inanın annelik duygusu tamamen iç güdüsel. Bu uzun hayat yolculuğunda hep öğreniyormuşsun. Ve nasıl hissediyorsan öyle büyütüyormuşsun. Merhametlim iyi ki doğdun. Ben seninle yeniden doğdum.” notu ile herkesi duygulandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu