Magazin

Esra Erol’dan Duygulandıran Fotoğraf: Eşi Ali Özbir ile En Özel Anlarını Sosyal Medyada Paylaştı!

A’dan Z’ye herkesin beğeniyle izlediği Esra Erol, ekranların en sevilen isimlerinden biri haline geldi. Bu denli sevilince de ailesi, eşi ve özel hayatı merak edildi. Meraklı fanları ise sorularına, Esra Erol’un sosyal medya hesabını mercek altına alarak cevap buldu. Ünlü sunucunun bugünkü paylaşımı, duygu dolu anlara sahne oldu.

Evlilik Programlarından Reality Showa

İlk olarak Flash TV’de yayınlanan Dest-i İzdivaç adlı programla ekranlara gelen Esra Erol, uzun bir süre evlilik programı formatıyla ilerledi.Birçok mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ünlü sunucu, kısa zamanda işin piri haline geldi. Her daim programındaki seviyeyi korumaya özen gösteren Esra Erol’un başarısının sırrı da büyük ölçüde bu oldu.

Ancak tam Esra Erol kariyerinin zirvesine doğru tırmanırken, Türk aile ve ahlak yapısına uygun olmadığı gerekçesi ile evlilik programı formatı yasaklandı. Ancak Esra Erol kendini çoktan kanıtlamıştı ve ATV yetenekli sunucuyu bırakmadı. Evlilik formatının bitişiyle Esra Erol, yine ATV ekranlarında küsleri barıştırdığı, kayıpları bulduğu, dağılan yuvaları toparladığı yepyeni bir  formatla izleyici karşısına çıktı.

Kendisi Kadar Ailesi de Merak Edildi

Sezon boyunca bir hayli yoğun çalışan Esra Erol, bu yoğun tempo içerisinde eşi Ali Özbir ve çocuklarını da unutmadı. Her fırsatta çocuklarına ve eşine vakit ayıran ünlü sunucu, ailesiyle geçirdiği keyifli anları sosyal medya hesabında paylaştı. Özellikle de Ali Özbir ile tatlı atışmaları, takipçilerinin yüzünde kocaman bir gülümseme bıraktı.

O Fotoğrafı Herkesi Şaşırttı

Ünlü sunucunun bugün paylaştığı fotoğraf ise görenleri duygulandırdı. Eşi Ali Özbir ve oğlu ile birlikte yaklaşık 5 yıl önce tatilde çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Esra Erol, mutlu aile tablosu ile bir kere daha sevenlerine ve takipçilerine örnek oldu. Aradan 5 yıl geçmesine rağmen Ali Özbir ve Esra Erol’un hiç değişmediği de gözlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu