Magazin

Esra Erol’daki “Kuzenim Yazmış” Vakası Tüm Türkiye’yi Ayağa Kaldırdı: Ali Özbir Bile Konuya Dahil Olmadan Duramadı!

Esra Erol’un ATV’de yayınlanan programı tam gaz devam ederken, geçtiğimiz günlerde programa katılan Zafer’in “kuzenim yazmış” vakası ortalığı birbirine kattı. Eşi Yasemin’in temmuz ayında evi terk ettiğini anlatan Zafer’in tek istediği eşinin eve geri dönmesi. 2 gün boyunca tanımadığı bir kadınla yazıştığını anlatan Zafer, konuşmaları hatırlamadığını iddia etse de, ne Esra Erol ne de ekran başındaki seyirciler bu söylenenlere pek inanmadı! Önceki gün ise Zafer’in eşi Yasemin stüdyoya geldi ve Zafer’in kendisini defalarca kez aldattığını söyledi. Bunun üzerine ise sosyal medyada kıyamet koptu. Hatta Esra Erol’un eşi Ali Özbir bile konuya dahil olmadan duramadı.

Kuzenim Yazmış Vakası Gerçek Oldu!

Bildiğiniz gibi Esra Erol’un sevilen programı önceki hafta ekranlara gelmeye başladı. 2 aylık yaz tatilinin ardından yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan Esra Erol’un ilk haftasından ilginç olaylar silsilesi yaşanmaya başladı bile. Sinir krizi geçirenler, DNA testiyle ortaya çıkan çarpık ilişkiler, çocuğunu reddeden anneler… Geçtiğimiz sezondan beri her konuğun saç baş yoldurduğu programda geçtiğimiz gün Zafer ismindeki bir adamla hepimiz şoke olmaya devam ettik.

Eşi Yasemin’in 15 Temmuz’da kendisini terk ettiğini söyleyen Zafer’in tek istediği eşinin geri dönmesiydi ancak konular açıldıkça Zafer’in foyaları ortaya dökülmeye başladı. 3 ay önce teyzesinin oğluna telefonunu veren Zafer, o günden sonra kuzeninin konuştuğu kadınla yazışmaya başlamış. “Kuzenim yazmış” vakasına kimse inanmamış olsa da; Yasemin’in stüdyoya gelmesiyle ortalık daha da karıştı.

Ali Özbir de Konuya Dahil Oldu!

Zafer’in kendisini defalarca kez aldattığını söyleyen Yasemin, bir daha eşiyle barışmak istemediğini dile getirmekten geri durmadı. Bu olayın üzerine Esra Erol’da programının Instagram hesabı bir anda coştu! 2 binden fazla yorum geldi ve sosyal medya kullanıcıları, Yasemin’in Zafer’i affetmemesi gerektiğini söyledi. Fikrini beyan eden kişilerden biriyse Esra Erol’un eşi Ali Özbir’di! Hatta geçtiğimiz sezon, kendisinin üzerine kuma getiren eşini affeden Mevla bile Yasemin’in Zafer’i affetmemesi gerektiğini düşünüyordu. Bu arada Mevla ve Salih’in de ayrıldığını buradan söylemiş olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu