Magazin

Esra Erol’da Yine Şaşırdık: 2 Aylık Bebeğini Bırakıp Sevgilisine Kaçan Kadın Çocuğunun Öldüğünü Canlı Yayında Öğrendi!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında 5 sezondur ilginç konu ve konukları izliyoruz, her sezonda birbirinden farklı karakterlerin hayat öykülerini görüyoruz ancak 26 yaşındaki Hanife’nin, evden kaçtıktan bir yıl sonra bebeğini kaybettiğini öğrenince verdiği tepkiye hepimiz çok şaşırdık!

Hanife Kendisinden 25 Yaş Büyük Aydın’a Kaçıyor

Esra Erol’un programında yaşanan garip ve ilginç olaylara her zaman tanıklık ediyoruz ancak dün ve bugün programa katılan bir kadın herkesi şoke etti. Geçtiğimiz yılın eylül ayında eşiyle anlaşamadığı gerekçesiyle evden ayrıılan genç kadın, önce abisinin evine oradan da sosyal medyadan tanıştığı 50 yaşındaki Aydın’a kaçıyor ve onunla dini nikahlı beraberlik yaşamaya başlıyor. Bu ilişkiden de bir çocuğu olan 26 yaşındaki Hanife, Esra Erol’un programında resmi nikahlı eşi Mustafa’dan boşanmak ve Aydın ile yaşamak istediğini dile getirdi.

Hanife’nin bu olanları anlatırken ki rahatlığı hem Esra Erol’un hem de ekran başındaki seyircilerin sinirini zıplatmış olsa da; yayının ilerleyen dakikalarında daha da ilginç olaylar yaşanmaya başladı. Hanife’nin geçtiğimiz eylül ayında evde bırakıp gittiği 2 aylık bebeği, Hanife evden gittikten 2 ay sonra vefat etmiş! Bu acı olayı canlı yayında öğrenen Hanife, gözyaşlarına engel olamadı. Esra Erol’da seyircileri ise sosyal medyadan Hanife’nin samimi olmadığı hakkında yorumlar yaptı.

Çocuğunu Eşinin Öldürdüğünü İddia Etti!


Bugün ise Hanife’nin daha ilginç iddiaları vardı, kendisinden 26 yaş büyük Aydın ile birliktelik yaşayan genç kadın, önceki kasım ayında hayatını kaybeden bebeğini resmi nikahlı eşi Mustafa’nın öldürdüğünü iddia etti. Bunun üzerine seyircilerden tepki gören Hanife’nin ayrıca 2 çocuğu daha var. Bu çocuklar ise Hanife’nin Aydın’a kaçmasının ardından çocuk esirgeme kurumuna verilmiş. Oradan da başka aileler tarafından evlat edinilmişler. Bakalım Hanife, Esra Erol’a ve bizlere daha neler anlatacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu