Magazin

Esra Erol’da Türkiye Ekran Başına Kilitlendi: 32 Yıl Sonra Gerçek Ailesini Bulan Elif Herkesi Ağlattı!

ATV’nin sevilen sunucusu Esra Erol’un programında bugün gözyaşları sel oldu aktı! Önceki günlerde kendisini terk eden biyolojik ailesini aramak için Esra Erol’un programına katılan Elif’in hiç görmediği annesini Esra Erol buldu. Annesi Fatma Teyzenin memleketine giden Elif, 32 yıl sonra ilk kez annesine sarıldı. Tüm Türkiye ise bu sahneler karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.

Yeni Sezon Hızlı Başladı!

Esra Erol’un programında bu gözler neler görmedi ki? Özellikle geçtiğimiz sezon programa katılan konuklar absürtlük konusunda zirveyi bir hayli zorladı. Kumasıyla aynı evde oturmayı kabul edenler, tavuğuna tasma takıp parkta gezdirenler, eşinden ayrıldıktan sonra İngilizce öğrenmeye çalışanlar, kötü yola düşmekten son anda kurtulanlar…

Birçok farklı konuyla birlikte beyinlerimizi yakmış olsak da 2 aylık bir yaz tatili hem seyircilere hem de Esra Erol’a oldukça iyi geldi. Yaz tatilinin ardından yeni sezona start veren güzel sunucumuz sezonun başında da bir aile dramını daha gün yüzüne çıkartmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Esra Erol’un programına katılan Elif’in hayat öyküsü herkesin içini parçaladı.

32 Yıllık Hasret Esra Erol’da Son Buldu!

Bundan 32 sene önce Antalya’da üvey annesi tarafından şiddete maruz kalan Elif ve abisi Paşa, bir aileye birlikte evlat verilmiş. Kendisini evlatlık olarak alan ailesini çok sevdiğini ama gerçek ailesini de bulmak istediğini dile getiren Elif, babasının 1995 yılında öldürüldüğünü ve hiç bilmediği bir ablasının olduğunu öğrendi.

Annesi Fatma teyzenin sesini ise ilk kez Esra Erol programında duyan Elif’in gözyaşları dinmedi. Bugün annesine kavuşmak için Fatma teyzenin memleketine giden Elif 32 yılın ardından ilk kez annesine sarıldı ve hasret giderdi. Bu anlarda ise hem stüdyoda bulunan hem de ekran başındaki izleyiciler gözyaşlarına hakim olamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu