Magazin

Esra Erol’da Sonunda Bunu da Gördük: Arif Eşi Neriman’la Eski Eşini Aramak İçin Esra Erol’dan Yardım İstedi!

Esra Erol’un programında şaşırmaya ve aynı zamanda da çıldırmaya son hızla devam ediyoruz. Her gün ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Esra Erol’un programında eşini, sevgilisini, nişanlısını ya da kızını aramak için programa çıkan pek çok kişi gördük hatta neredeyse her gün bu tip kişileri görmeye devam ediyoruz ancak Arif ve Neriman’ın aradığı kişi herkesi çok şaşırttı.

Bu Kadar da Olmaz!

Arif, bundan 7 sene önce kızını bırakan ve kendisini aldatarak başkasına kaçan eski eşi Semra’yı aramak için Esra Erol’un programına katıldı. Hem seyirciler hem de Esra Erol’un ekibi bu istek karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi ancak Arif anlatmaya başladıkça olayın rengi değişti.

Arif ile 7 yıl önce ayrılan Semra, Erol ismindeki birine kaçarak yeni bir hayat kurmak istemiş. Çiftimizin ise şimdi 15 yaşında olan bir kız çocuğu var. Semra’nın iddiasına göre Erol, kendisini para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorluyormuş. Erol’dan korkan Semra ise yıllarca bu eziyete katlanmak zorunda kalmış. Ailesinin de kabul etmediği Semra’ya kol kanat geren kişi ise kızının babası Arif ve onun şimdiki eşi Neriman olmuş.

Gözyaşları Sel Oldu!

Yıllarca Semra’nın kızını görmesi için çaba gösteren Neriman, Semra’ya ev tutabileceklerini de söylemiş. Ancak Semra, Erol’un korkusundan hiçbir destek teklifini kabul etmemiş ve Facebook’tan tanıştığı Ahmet’in yanına kaçmış. Semra’nın eşi Erol ise eşinin Arif’in yanında olduğundan oldukça emin.


Tüm bu yaşananların ardından 2 aydır kayıp olan Semra’yı, Esra Erol buldu ve stüdyoya getirdi. Aylardır görüşmeyen anne kızın buluşması ise herkesin yüreklerini dağladı! Ekran başındaki herkesin gözleri doldu. Bakalım bundan sonra Semra kimin yanında olmayı tercih edecek? Erol ve Neriman’ın teklifini mi kabul edecek, yoksa Ahmet’le mi gidecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu