Magazin

Esra Erol ve Ali Özbir’in Evinden Çok Özel Görüntüler: Böyle Bir Şey Olmaz!

Esra Erol, yeni sezona bomba gibi başladı! Evlilik programlarıyla hayatımıza giren başarılı sunucu, bu formatın yasaklanmasından sonra yepyeni bir formatla karşımıza çıktı. Bu alanda da başarısını kanıtlayan Erol’un sosyal medya hesabı takipçileri tarafından mercek altına alındı. Ünlü sunucunun bugünkü paylaşımı tüm takipçilerini şaşırttı.

Evlilik Programlarıyla Başlayan Kariyeri Reality Show İle Devam Etti

Esra Erol, ilk olarak Flash TV ekranlarında Dest-i İzdivaç adlı evlilik programıyla ekranlara merhaba dedi. Uzun bir süre bu formatta program sunan ve yüzlerce yuva kurulmasına vesile olan ünlü sunucu, bu formatın yasaklanmasından sonra bambaşka bir formatla ekranlara gelmeye başladı.

Bu formatta da başarısını kanıtlayan Esra Erol, yıllar boyu her ailenin bir ferdi gibi benimsendi. Samimi tavırlarının da elbette bunda büyük bir etkisi oldu. Hem ekrandaki tavırları hem de ailesine yaklaşımıyla Türkiye’nin gözdesi haline gelen Esra Erol’un sosyal medya hesabı, sevenleri tarafından mercek altına alındı.

Özel Hayatı ve Sosyal Medya Paylaşımları da Bir Hayli İlgi Çekti

Özellikle de Esra Erol’un eşi Ali Özbir’le sosyal medya üzerinden tatlı tatlı atışmaları, her ikisinin de takipçilerinin bir hayli ilgisini çekti. Aynı zamanda çiftin çocukları ile birlikte yaptıkları paylaşımlar da sosyal medyada bir hayli beğeni topladı.

Son derece yoğun bir tempoda çalışan Esra Erol’un ailesine de vakit ayırabilmesi takipçileri tarafından her zaman taktir edildi. Ünlü sunucu evindeki huzurun kaynağının da eşi ve çocuklarıyla iletişim kurmasına bağlı olduğunu her fırsatta belirtti. Bugün Esra Erol’un çok beğenilen paylaşımlarına bir yenisi eklendi.

O Çok Özel Poz Çok Beğenildi

Ünlü sunucu yakın arkadaşı ve çocuklarıyla birlikte çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Takipçilerin beğenisini toplayan bu paylaşımda Esra Erol ve iki arkadaşının birbirlerine sarılarak poz verdiği göze çarptı. Arkadaşlarını evinde ağırlayan başarılı sunucunun arkadaşlarıyla olan bu bağı da sevenleri tarafından beğeniiyle karşılandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu