Magazin

Esra Erol ve Ali Özbir’in Evinde Neler Oluyor? Ali Özbir Eşi Esra Erol’u İfşa Edince Ortalık Fena Karıştı!

ATV’nin güzel sunucusu Esra Erol, hafta içi canlı yayında ekranlarımıza konuk olmaya devam ediyor. Her defasında birbirinden ilginç konu ve konuklarla karşımıza çıkan güzel sunucuya ne evinde ne de stüdyoda rahat var! Hafta içleri birbirinden absürt konu ve konuklarla başa çıkmak zorunda kalan Esra Erol hafta sonunu da oğulları Ali ve Ömer’le geçiriyor. Çocuklarıyla yakından ilgilenen Esra Erol’u ise eşi Ali Özbir sık sık ifşa etmekten geri durmuyor. Bugün yine Esra Erol, eşi Ali Özbir tarafından çocuklarına kitap okurken görüntülendi hatta ifşa edildi!

Çilesi Bitmiyor!

Bildiğiniz gibi Esra Erol uzun yıllardır evlerimize konuk olan ünlü sunuculardan biri, taa Flash TV döneminden beri kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Esra Erol her ne kadar evlilik programları ile tanınıyor olsa da; ne garip bir tesadüftür ki şimdilerde birçok kişinin boşanmasına vesile oluyor. Aslında bitmiş evlilikler ya da bir başkası kaçıp boşanmayı es geçen kişileri bularak aile kurumunu koruyor desek daha doğru olur.

Ancak aile kurumunu korumak o kadar da kolay değil. Güzel sunucu çoğu kez birbirinden ilginç konu ve konuklarla uğraşmak zorunda kalıyor. Çoğu kez karşı karşıya gelen iki konuk sorunlarını kavga ederek çözmeye çalışıyor bu tip durumlarda ise Esra Erol ara bulucu rolünü üstlenerek tarafları anlaştırmaya çalışıyor biz ekran başından bile tahammül edemezken, Esra Erol koca programı tek başına yönetmeyi çok iyi biliyor.

Esra Erol İfşalandı!

Hafta içi konuklarıyla ilgilenirken, hafta sonunda da çocuklarıyla İlgilenen Esra Erol’un eşi Ali Özbir, çoğu zaman muziplikte sınır tanımıyor. Eşi Esra Erol’a sık sık destek veren hatta konuları sosyal medyadan yorumlamayı ihmal etmeyen Ali Özbir, bugün yine eşini Instagram’da ifşaladı. Çocuklarına kitap okurken Esra Erol’u videoya çeken Ali Özbir sayesinde güzel sunucunun ev halini de görmüş olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu