Magazin

Esra Erol Sinyali Verdi: Bakın Fırsat Bulur Bulmaz İlk Yapacağı Şey Neymiş?

Esra Erol’la programı, bu sezon da gündüz kuşağının en çok izlenen programları arasında yerini aldı. Evlilik programı konseptiyle tanıdığımız Esra Erol, bambaşka bir formatta da olsa, bu sezon yine başarıyı elden bırakmadı.

Evlilik Programlarından Reality Show’lara…

İlk olarak Flash Tv ekranlarında Dest-i İzdivaç adlı programla ekranlara gelen ve sonrasında da Fox Tv ve Atv gibi televizyon dünyasının bilinen kanallarına geçen Esra Erol, yıllar boyunca mutlu yuvalar kurulmasına vesile oldu. Ancak sonrasında bu tür programların artması ve  ajans insanlarının olaya dahil olmasıyla, bu tarz programların seviyesi bir hayli düştü. Hal böyle olunca Radyo Televizyon Üst Kurulu tarafından alınan bir kararla, Türk aile yapısı ve ahlak anlayışına ters olduğu gerekçesiyle evlilik programı formatındaki programlar tamamıyla yayından kaldırıldı.

Ancak bu karar Esra Erol cephesinde pek de etkili olmadı. Bu kararın alındığı sıralarda doğum yapmış olan Esra Erol, geçici bir süre için yerini Zuhal Topal’a devretmişti. Bir süre daha yayında kalan program, birdenbire yayından kaldırılınca, Esra Erol’a reddedemeyeceği bir teklif gitti!

Televizyon Dünyası Onu Bırakmadı!

Ne de olsa yıllarca her gün ekranlarda yer alan başarılı sunucu, kendine bir hayran kitlesi edinmişti. Kiminin kızı gibi, kimininse bir abla ya da kardeş gibi severek bağrına bastığı Esra Erol, her ne kadar evlilik programı formatı yasaklanmış da olsa, reality show formatıyla her gün ATV ekranlarına gelecekti. Öyle de oldu…

Vakit Bulunca İlk Yapacağı Şeyi Açıkladı!

Yıllarca soluksuz izlenen Esra Erol, geçtiğimiz sezonu yine zirvede kapattı. O mutlulukla, eşi ve çocuklarıyla güzel bir tatil yapan Esra Erol, sezonun başlamasıyla tekrar ekranlara döndü. Döner dönmez yoğun bir tempo içerisine girdiğini tahmin ettiğimiz Esra Erol’un bugün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımsa, onun ne kadar vakit sıkıntısı çektiğini gözler önüne serdi. Başarılı sunucu güzellik uzmanının gönderisini kendi sosyal medya hesabında paylaşarak, vakit bulur bulmaz yanına gideceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu