Magazin

Esra Erol Kontrolü Kaybetti! Başına Gelenleri Sosyal Medya Hesabında Paylaştı: ‘Yine Kontrolüm Dışında…’

Evlilik programları ile hayatımıza giren Esra Erol, kayıpları bulduğu reality show tadında bir formata geçiş yaptı. Bu işin de hakkını veren ünlü sunucu, sezon boyunca bir hayli yıprandı. Kendini toplamak için tatile giden Esra Erol, bu sefer de  kontrolü kaybetti!

Bir Formata Adeta İsmini Verdi!

Evlilik programı ile ekranlara merhaba diyen Esra Erol’un programı öyle tutulmuştu ki, sonradan aynı formata sahip başka programlar çıksa da, her biri Esra Erol programı olarak anıldı. Ünlü sunucu öyle bir başarı yakaladı ki, “Evlilik Programı” konseptini baştan adlandırdı.

Evlilik Programları Yasaklanınca Reality Showa Döndü

Ancak evlilik programları “Türk toplumunun aile yapısına ve ahlakına uymadığı” gerekçesi ile yasaklanınca, Atv Esra Erol’un başarısını başka bir alanda değerlendirmeye karar verdi. Hemen Müge Anlı benzeri bir formatla ekranlara dönen Esra Erol, bu seferde kayıpları bulmayı görev edindi.

Elbette sadece kayıpları bulmadı, zaman zaman küsleri barıştırdı. zaman zaman kaçanları evine geri döndürdü, böyle böyle bir sezonu daha geride bıraktı. Muhteşem bir finale imza atan Esra Erol’un final sonrasında paylaştığı fotoğraf ise akılları karıştırdı.

Esra Erol Kanaldan Ayrılacak mı?

Esra Erol eşi Ali Özbir, çocukları ve tüm ekibi ile birlikte çekilen bir fotoğrafı “2020-2021 sezonu koca bir dönem boyu bizi hiç yalnız bırakmayan sevgili seyircilerimize çok ama çok teşekkür ederim. Allaha emanet olun.” notu ile paylaşınca kafalar karıştı. Akıllara ” Yeni sezonda program olmayacak mı?” soruları geldi. Hemen ardından yankı bulan Acun Ilıcalı ile anlaştığı ve yeni sezonda Exxen’de yer alacağı haberleri ise izleyicileri bir hayli üzdü.

Kontrolü Kaybetti!

Bu konuda ne Esra Erol’dan ne de Acun Ilıcalı’dan bir açıklama geldi. Ünlü sunucu Esra Erol bunun yerine tatilin tadını çıkarmaya devam etti. Güzel sunucu bugün kuaför sonrasında bir  fotoğraf paylaştı. Kontrolü dışında tırnaklarına kırmızı oje sürüldüğünü söyleyen Esra Erol, halinden pek şikayetçi görünmüyordu. Takipçileri ise merak edecek yeni bir konu buldu; Esra Erol’un kontrolü dahilinde olsa ne renk oje tercih ederdi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu