Magazin

Erşan Kuneri’de Boy Gösteren Uraz Kaygılaroğlu’nun Yeni Tarzı Herkesi Şoke Etti: Sosyal Medyanın Diline Fena Düştü!

Son dönemin yükselen yıldızlarından Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni tarzı sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Bir arkadaşının storysinde saçlarını sarıya boyattığını gördüğümüz Uraz Kaygılaroğlu, bu değişikliği yeni bir proje için mi yaptı yoksa tarzını mı değiştirdi bilemiyoruz ancak hem Instagram’da hem de sosyal medyada yakışıklı oyuncunun bu değişikliği şimdiden konuşulmaya başlandı hatta çoğu sosyal medya kullanıcısı Uraz Kaygılaroğlu ile dalga geçmeye başladı.

Uraz Kaygılaroğlu

Hızına Yetişemiyoruz!

Melis İşiten ile evliliği sayesinde sosyal medyada popülerlik kazanan Uraz Kaygılaroğlu, son yılların sevilen simaları arasında yerini alıyor. Son yıllarda canlandırdığı roller ve verdiği kilolar sayesinde genç kızların beğenisini toplayan Uraz Kaygılaroğlu kısa süre içinde büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Kızı Ada’yla birlikte geçirdiği vakitleri Instagram hesabından paylaşmaktan geri durmayan oyuncunun babalığı ise bir dönem sosyal medyada büyük olay olmuştu.

Uraz Kaygılaroğlu

Melis İşiten ile ayrıldıktan sonra birçok farklı güzelle anılmaya başlayan Uraz Kaygılaroğlu, şimdilik uzun ilişkilere ara vermiş gibi gözüküyor. Kısa süreli kaçamaklarla magazin gündeminden düşmeyen yakışıklı oyuncu ilk olarak meslektaşı Berrak Tüzünataç ile birkaç aylık güzel bir beraberlik yaşamıştı ancak ikilinin kafa yapıları birbirine uymayınca ilişkinin de ömrü kısa sürdü. Berrak Tüzünataç’tan ayrıldıktan kısa bir süre sonra yine bir başka güzel oyuncu Gülcan Aslan ile kısa bir ilişki yaşayan Uraz Kaygılaroğlu, Gülcan Aslan’la da ayrıldı.

Uraz Kaygılaroğlu Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Şimdilerde bir reklam ajansında sosyal medya uzmanı olarak çalışan Ceren Kaçıkoç’la anılan Uraz Kaygılaroğlu’nun ilişki hayatına yetişmemiz mümkün değil! Hatta sanıyorum ki, genel olarak Uraz Kaygılaroğlu’nun hızına yetişmemiz oldukça zor. Geçtiğimiz günlerde Erşan Kuneri dizisinin çekimlerinin bittiğini duyuran yakışıklı oyuncu, bugün sosyal medyada dönmeye başlayan bir paylaşıma göre saçlarını sarıya boyatmış! Hangi ara boyattı bilemiyoruz ancak yakışıklı oyuncunun bu hamlesi sosyal medyada büyük yankı buldu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Gossip Pasta (@gossippasta)’in paylaştığı bir gönderi

Sosyal medya kullanıcılarının diline düşmekten kurtulamayan Uraz Kaygılaroğlu’na gelen bazı yorumlar ise şu şekilde;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu