Gündem

Erşan Kuneri Dizisinde Sürpriz Oyuncu Transferi

Cem Yılmaz tarafından hazırlıkları devam eden Erşan Kuneri dizisi sürpriz bir oyuncuyu bünyesine kattı. Daha önce Yılmaz’ın Karakomik Filmler isimli yapımında birlikte çalıştıkları Uraz Kaygılaroğlu, merak edilen yeni projede kameralar karşısına geçecek.

İlk defa 2004 yılında efsane Türk komedi filmi G.O.R.A. ile hayatımıza giren ve yıllar sonra 2017’de Arif v 216 filmiyle yeniden karşımıza çıkan unutulmaz film karakteri Erşan Kuneri şimdi spin-off dizisiyle kendi hikayesini anlatacak. Kuneri’nin solo maceralarını içerecek yeni dizinin tüm dünyada Netflix platformu tarafından dağıtılacağı öğrenilirken, projenin hazırlıkları hız kesmeden devam etmekte.

Çeşitli aralıklarda Cem Yılmaz sosyal medya hesapları üzerinden dizinin gelişmelerini takipçileriyle paylaşırken, artık projede epey mesafe kat edildiği anlaşılıyor. Yılmaz’ın bugün paylaştığı Instagram gönderisinde Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte çektirdikleri fotoğraf, ikilinin yeni dizide beraber çalışacaklarının müjdesini veriyor! Usta komedyen, “Erşan Kuneri üzerinde konuşuyoruz. Aktörlük,” mesajıyla Kaygılaroğlu’nun profilini etiketliyor.

Cem Yılmaz, Instagram (@cmylmz)

Daha önce çok da uzak olmayan tarihlerde Karakomik Filmler 2 Arada filmiyle yine bir araya gelen, ancak kısa bir süre beraber çalışan iki oyuncu, şimdi daha uzun soluklu olacak maceraya adım atıyorlar. Efsane film kahramanı Erşan Kuneri’nin dizisi ile yakında sete çıkacak ekip, yıllardır beklenen bu projeyle izleyicilerini kahkahalarla güldürmeyi amaçlıyor.

Erşan Kuneri’nin çıkış tarihi henüz bilinmese de iddialara göre beklenen yapımın 2022 yılında Netflix platformunda yayınlanabileceği tahmin ediliyor. Proje henüz çekimlere başlamadığı için bu konuda bir şey söylemek oldukça güç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu