Magazin

Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın Başrollerinde Olduğu Müge Anlı’nın Dizisi “Suçlu” Sete Çıktı!

ATV’nin güzel sunucusu Müge Anlı’nın 15 yıldır sunduğu program dizi oluyor! Star TV’de ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin başrollerinde ise son olarak Kırmızı Oda’da izlediğimiz Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan olacak. Önceki hafta Müge Anlı’nın dizisinin çekileceği haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bugün ise TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre ise “Suçlu” dizisi bugün sete çıktı! Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizi bakalım nasıl sonuçlar getirecek?

Bildiğiniz gibi Müge Anlı, tam 15 yıldır ekranlarda olmaya devam ediyor. Kayıpları bulan ve aynı zamanda da faili meçhul cinayetleri aydınlatan güzel sunucu yıllar içinde gazetecilik kimliğinin yanında araştırmacı ve dedektiflik özelliklerini de geliştirdi. Program dışında da kendini geliştirmeye her daim devam eden Müge Anlı, şu sıralar üçüncü üniversitesini okuyor! Her haliyle genç kızlara örnek bir karakter olan Müge Anlı, aynı zamanda dobralığıyla da hem televizyon izleyicileri tarafından hem de sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça seviliyor.

Sete Girdiler!

Hatta öyle ki, Müge Anlı’nın sabah yayınlanan Tatlı Sert programı; yayınlandığı günlerde diğer milyon liralık bütçeli yapımları, programları ve dizileri geçerek genelde zirveye oturuyor! Acun Ilıcalı’nın bile yenemediği Müge Anlı’nın bu başarısına yapımcılar da kayıtsız kalmadı. 03 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Suçlu” dizisi Müge Anlı’nın programını anlatacak. Star TV ekranlarında yayınlanacak dizide Müge Anlı’nın programına benzer bir yapım olacak. ‘Sessiz Çığlık’ adlı programda da çözülemeyen cinayetler, faili meçhul olaylar ve kayıp vakaları yer alacak.

Suçlu dizisinin başrolleri ise son olarak Kırmızı Oda’da izlediğimiz Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan olacak. Bu haber sosyal medyada büyük yankı uyandırdı, bugün ise TV100’den Birsen Altuntaş Suçlu dizisinin sete girdiğini duyurdu. Bakalım ilk fragman ne zaman gelecek? Suçlu dizisi Müge Anlı’nın programı kadar başarılı olabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu