Magazin

Erkan Petekkaya Acun Ilıcalı’dan Özür Diledi! “Acun Bey Yuh Size” Demişti

Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı'nın kanalında Kerimcan Durmaz'a ödül verilince sinirlendi. Acun Ilıcalı'ya sert sözler söyleyip ardından özür diledi.

Kerimcan Durmaz’ın En İyi Çıkış ödülü aldığı gecede Erkan Petekkaya’nın sözleri çok konuşuldu. TV8’de yayınlanan yayın için sert sözler sarf etti. Kerimcan Durmaz’ın daha önce uygunsuz hareketler yaptığını ve cinsel organını insanlara gösterdiğini hatırlatan ünlü oyuncu, böyle bir ismi nasıl olur da ödüllendirildiğine anlam veremediğini belirtti. Daha sonra tepkilerle beraber üslubunun sert olduğunu düşünerek özür diledi.

Erkan Petekkaya Acun Ilıcalı’ya “Yuh” Dedi.

Petekkaya, yalnızca programı ve yayını yapanlar için değil kanalın sahibi Acun Ilıcalı için de konuştu. Buna müsaade edenlerin kötü ve iflah olmaz insanlar olduğunu dile getirirken Ilıcalı için “yuh size” dedi. Bu açıklamasıyla da tepki topladı. Ancak aradan saatler geçtikten sonra Erkan Petekkaya’dan yeni bir açıklama daha geldi. Bu sefer söylediği sözlerin sertliğiyle ilgili konuştu.

“Üslubum Hatalı Olmuş”

Erkan Petekkaya, paylaşımına üslubunun hatalı olduğunu belirterek “lütfen kusuruma bakmayın” sözlerini ekledi. Sosyal medya fenomeni olan Kerimcan Durmaz hakkında yaşanan bu gerilimin ardından pek çok kişi Petekkaya’ya destek vermişti. Kerimcan Durmaz’ın geçmişte yapmış olduğu yanlış davranışlardan ötürü rahatsız olan insanlar Petekkaya’ya katıldıklarını belirtti. Ancak Petekkaya, Acun Ilıcalı ve diğer insanlar için sarf ettikleri sözler konusunda hatayı kendinde buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu