TV Programları

Ercan Saatçi, Kıvanç Talu’nun Müzik Programına Konuk Oldu!

Ünlü müzisyen Ercan Saatçi, Kıvanç Talu tarafından sunulan Bir Daha Söyle programının ilk bölümüne konuk oldu. Gain Medya’da yayınlanan içerikte Saatçi’nin keyifli sohbetine doyarken, eşsiz müziklerini dinlemeye de fırsat buluyoruz. İşte detaylar…

Orijinal içerikleriyle birbirinden benzersiz formatlar yaratan Gain platformu hem kendi ürettiği hem de dışarıdan aldığı yapımlarla ilgi çekmeye devam ediyor. Şu anda tüm mobil cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilen Gain’e dün Jülide Ateş ile 40 programının transfer olduğunu öğrenirken, şimdi eşsiz bir içerikle daha tanışma şansına sahip olduk.

Var Böyle Tipler isimli Instagram kanalının sahibi olan genç komedyen Kıvanç Talu, sosyal medyadaki engin başarısını şimdi dijital bir platforma taşıdı. Gain’de Bir Daha Söyle programı ile karşımıza çıkan eğlenceli isim, formatı “En kısa müzik sohbet talk show’u,” olarak nitelendiriyor. Rakip platform Exxen’de Zeynep Bastık ve Konukları formatı geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlarken; Gain de bu alanda eksik kalmayarak güçlü bir içeriğe daha imza atıyor.

Kıvanç Talu ile Bir Daha Söyle 1. bölümü şimdi Gain’de yayınlanırken, ilk bölümde ünlü müzisyen ve yapımcı Ercan Saatçi misafir ediliyor. İkilinin bu içten sohbetinde Saatçi’nin Türkiye’nin ilk Rap şarkısını kaydettiği ve bunun gibi daha pek çok bilgiye kulak veriyoruz. Ayrıca programın son dakikalarında, söz konusu şarkıyı Saatçi’den dinleme fırsatına da erişiyoruz!

Hemen siz de telefon ya da tablet cihazınıza Gain’i indirerek bu eğlenceli formatın ilk bölümünü izleyebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu