MagazinTV Programları

@EnisArıkan yeni bölüm tanıtımı: Ezgi Mola Roman havası şimdi Exxen’de

Exxen'de yayınlanan @EnisArıkan programına konuk olan Ezgi Mola, Roman havası dansları ve şarkılarıyla tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başardı.

Enis Arıkan her hafta yeni bölüm konuklarıyla ses getirmeye devam ediyor. Exxen platformunda, Enis Arıkan ilk kez komedi talk show programı sunmaya başladığından beri harika bir çıkış yakaladı diyebiliriz.

Her hafta ünlü bir konuk davet eden @EnisArıkan programını her cuma günü Exxen’de izleyebilirsiniz. Exxen dijital platformunun ücretli olduğunu söyleyelim.

Ezgi Mola Roman Havası izle

Ezgi Mola Enis Arıkan’ın konuğu olarak çıktığı sahnede harika Roman havası dansları sergiledi ve izleyiciden tam not aldı. Exxen Twitter hesabından şimdi yayınlanan fragmanda Ezgi Mola’nın bir yandan roman havası söylerken diğer yandan da dans ettiği görüntüleri içeren tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz. İsterseniz de Exxen’e şimdi üye olup programın full halini de izlersiniz.

Daha önce, Ezgi Mola Konuşanlar programı konuğu da olmuştu. Güzel oyuncu Şu sıralar reklam filmlerinde ve hepinizin bildiği gibi TRT1 ekranlarında rekorlar kıran Masumlar Apartmanı dizisinde oynamaktadır.

Ezgi Mola roman havası izlemek için; üye olmadıysanız Exxen dijital platformuna hemen üye olup programın tamamını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu