GündemMagazin

Enis Arıkan’dan Büyük Tepki: Ünlü Oyuncu Öyle Bir Şeye Sinirlendi ki Çok Şaşıracaksınız!

Enis Arıkan, Türk ekranlarının en sempatik isimlerinden biri. Ünlü oyuncu hem yer aldığı dizilerle hem de sunduğu programıyla ekranlarda olmaya devam ediyor. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Enis Arıkan, aynı zamanda bir Instagram fenomeni. Yakışıklı oyuncu ne yese ne içse takipçileriyle paylaşıyor. Şu sıralar Türkiye’nin içinde bulunduğu zor durumu unutmayan Enis Arıkan, Instagram hesabından ülkemizin dört bir yanında çıkan yangınlar ile ilgili paylaşım yapmayı unutmuyor. Ünlü isim, yardım çağrıları yapmak için kullandığı Instagram hesabından geçtiğimiz saatlerde bir paylaşım daha yaptı fakat bu paylaşımındaki sinirli halleri gözlerden kaçmadı. Enis Arıkan’ın o paylaşımını gördüğünüzde oldukça şaşıracaksınız.

Tatili Yeni Bitti

Geçtiğimiz sezon Türk ekranlarını sarsan Camdaki Kız dizisi, efsane oyuncu kadrosu ile oldukça ilgi görmüştü. Burcu Biricik’in başrolünde yer aldığı diziye ilerleyen bölümlerde Enis Arıkan dahil olunca hepimiz epeyce şaşırmıştık. Dram türünde de kendini kanıtlamayı başaran Enis Arıkan dizide Muzo karakterine can vermişti. Camdaki Kız dizisinin sezon finali yapmasıyla kendini yazlığına atan Enis Arıkan, uzun bir süre tatilin tadını çıkardı. Tatil hikayeleri ile hepimizi eğlendiren ünlü isim, tatilde de çalışmayı ihmal etmedi ve dj olarak insanları eğlendirdi. Tatilinin bitmesiyle İstanbul’daki evine dönen ünlü isim, şimdilerde yeni projeler için hazırlanıyor. İşi ile ilgilenen Enis Arıkan, sosyal medyayı da ihmal etmiyor. Ünlü isim, ülkece geçirdiğimiz şu zorlu günlerde birçok yardım kampanyasına katılıyor. Yangın ile ilgili paylaşım yapmayı unutmayan Enis Arıkan, rahatsız olduğu konuları da bir bir dile getiriyor.

Bu Sözler Çok Konuşulur!

Enis Arıkan

”İnsanların ne zaman ne paylaşması gerektiğini söyleyip, şu zamanda bile sorunun kendisinden en uzaktaki şeyle didişenlere akıl fikir diliyorum.” sözleriyle tepkisini ortaya koyan Enis Arıkan, sosyal medyadaki paylaşım kavgasına dahil olmuş gibi görünüyor. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu