GündemMagazin

Enis Arıkan’dan Büyük İfşa: En Yakın Arkadaşı Ezgi Mola Hakkında Öyle Bir Açık Verdi Ki İnanamayacaksınız!

Ezgi Mola ve Enis Arıkan dostluğuna özenmeyenimiz yoktur. Bu iki isim 15 yıldır tanışıyor ve birbirleriyle kardeşten öteler. Yedikleri, içtikleri ayrı gitmeyen ikili birlikte vakit geçirmeyi çok seviyor. Yakın dostlar işleri nedeniyle bir süre görüşemeseler de geçtiğimiz günlerde bu hasret son buldu. Kavuşup, ayrı oldukları günleri telafi eden ikili birbirleriyle ilgili paylaşımlar yapmayı da unutmadı. Tam her şey sessiz sakin ilerliyor derken Enis Arıkan’ın Ezgi Mola ile ilgili paylaştığı hikaye olay oldu. Kafalarda soru işaretleri bırakan bu videoyu gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız, bizden söylemesi.

Yakın Dostlar Bizi Oldukça Şaşırtmıştı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ezgi mola (@ezomola)’in paylaştığı bir gönderi

Her ne kadar Ezgi Mola ve Enis Arıkan’ı komedi türünde görmeye alışık olsak da bu yıl bu ikili bizi oldukça şaşırttı. Ezgi Mola, Türkiye’yi kasıp kavuran Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye rolünü canlandırırken bir atak da Enis Arıkan’dan geldi. Burcu Biricik’in başrolünde yer aldığı Camdaki Kız dizisine transfer olan Enis Arıkan, dizide Muzo karakterine hayat veriyor. İkili böylesine ağır dram dizileriyle karşımıza çıkınca küçük bir şok yaşamadık desek yalan olur. Her iki dizinin de sezon finali yapmasının ardından soluğu tatilde alan ikili, Ezgi Mola’nın işi nedeniyle yeniden ayrı düşmüştü.

Yoğun Tempo Ezgi Mola’yı Yordu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ezgi mola (@ezomola)’in paylaştığı bir gönderi

Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finali yapmasıyla bambaşka bir proje için kamera karşısına geçen Ezgi Mola, çalışmalara son sürat devam ediyor. Dinlenme fırsatı bulamayan güzel oyuncu, küçücük bir molada, soluğu sevgilisinin ve yakın arkadaşının yanında alıyor.

Enis Arıkan Kafaları Karıştırdı

Ezgi Mola’nın sevgilisi Mustafa Aksakallı ile evlenme arifesinde olduğunu bilmeyen yoktur. Güzel oyuncu ha evlendi ha evlenecek. Durum böyle olunca her an bir evlilik haberi gelebilir diye tetikte bekliyoruz. Dün birlikte kahve içen ve bu anları sosyal medya hesaplarından yayımlayan yakın ikili, kafaları karıştırdı. Ezgi Mola’nın kahve sunumu yaptığı videonun altına ”Yeni gelin iş başında!” yazılınca acaba Ezgi Mola gizli bir evlilik mi gerçekleştirdi sorusu akıllara geldi. Bu haberin doğru olup olmadığını yakın tarihte öğreneceğiz gibi duruyor.

Sadece Arkadaşlarının “Ekmeğiyle” Oynamıyormuş: Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin’in İlişkisini Seda Sayan mı Bitirdi?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu