TV Programları

Enis Arıkan Programına Zeynep Bastık Konuk Oluyor

Komik sahneleri, konuk oyuncularıyla kısa dans şovlar ve şarkılar da söyleyen @enisarıkan programı yeni bölümde yeni konuğuyla 11 Haziran 2021'de Exxen'de

Enis Arıkan yeni bölümde konut ettiği Zeynep Bastık ile keyifli bir program sunuyor. Beğeneceğinizi umduğumuz eğlenceli programın yeni bölümünü üye olan herkes yarın Exxen’de izleyebilecek. Enis Arıkan programı her cuma Exxen’de.

Enis Arıkan yeni konuğu Zeynep Bastık kimdir?

8 Temmuz 1993 Çanakkale doğumlu olan güzel şarkıcı ve oyuncu, liseye kadar ailesinin yanında kalmış ve İzmir’de eğitim görmüştür. Anne tarafından Arnavut kökenlidir. İzmir’deyken Jackpot grubu sayesinde müziğe başlamış ve profesyonel müzik kariyeri bu sayede başlamıştır. Türkiye’de turnelere çıkmış Zeynep Bastık çoğunlukla akustik ve elektronik müzik ile ilgilenmektedir.

Bir çok dizinin şarkılarını seslendirmiştir. Ayrıca; Sil Baştan (2014), Adı Mutluluk (2015), Umuda Kelepçe Vurulmaz (2016-2017), Yasak Elma (2018), dizilerinde oyunculuk yapmıştır. Şuan da Exxen dijital platformunda ‘Zeynep Bastık ve Konukları’ isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Kaynak: Exxen.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu