Dizi Haberleri

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın Yeni Dizisi Geliyor: 10 Bin Adım

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın başrolünde oynadığı 10 Bin Adım dizisi çok yakında çıkıyor! 30 Aralık 2020 tarihinde resmen açılacak olan Gain uygulaması üzerinde başlayacak proje, iki eski sevgilinin günlük rutinlerini konu alan keyifli bir hikaye hazırlıyor. İşte projeyle ilgili bilinen tüm detaylar…

8 Ocak tarihinde Azizler filmi ile Netflix’e gelecek başarılı aktör Engin Günaydın yeni dizisi ile sosyal medya hesapları üzerinden ilk duyuruları gerçekleştirdi. Günaydın’ın başrolünü tecrübeli oyuncu Devin Özgür Çınar ile paylaşacağı dizi, kısa bölümleriyle izleyicilere keyifli anlar yaşatacak hoş bir seri oluşturmayı umuyor.

Çok yakında hayata geçecek Gain platformu ilk orijinal dizi projesi olan 10 Bin Adım dizisiyle Türkiye’nin iki önemli oyuncusunu yan yana getirmeyi amaçlıyor. Arkadaşlıkları çok eski yıllara dayanan ikili daha önce Aile Arasında (2017) filmi ile yan yana gelmişti. Şimdi deneyimli oyuncular ilk defa birlikte başrol koltuğunda oturma fırsatına sahip olacaklar.

10 Bin Adım Dizisi Ocak’ta Gain Platformunda Yayınlanacak!

İki eski sevgili olan Ezgi (Devin Özgür Çınar) ile Memet (Engin Günaydın), ilişkileri bitmesine rağmen her gün 10 bin adım atmaya karar veriyorlar. Bu küçük hikaye ile izleyicilere sıcak bir anlatı oluşturacak 10 Bin Adım konusu itibariyle romantik komedi temalı bir seri olacak. Gain’de yayınlanacak dizi, platformun resmi açıklamasına göre ise şu şekilde özetlenmekte:

Kestirme yollar yolu uzatır, bütün küçük hesaplar patlar, başlarına gelmeyen kalmaz. Ama onlar yine de her gün adım sayarı çalıştırır. Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın başrolünde yer aldığı 10 Bin Adım, Ocak’ta Gain’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu