Fragman

Emanet dizisi 4 şubat 109. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7‘nin sevilen aile dizisi Emanet yeni109. bölümünde neler oluyor? Emanet dizisi hafta içi her gün saat 19:00 da Kanal 7 ekranlarında sizleri bekliyor.

Emanet 109. bölüm özeti ve fragmanı

Yaman bey Seher‘e, bundan sonra hiçbir şeyden korkmaması gerektiğini ve O’nu her zaman koruyacağının sözünü verir. Diğer yandan İkbal ve Zuhal plan yapmaktan hala vazgeçmiş değiller. Zuhal Yaman’a gidip, Seher’i Selim’in lokantasında gördüğünü söyler ve aralarını bozmak için yeni kozunu oynar.

Emanet-dizisi-son-yeni-bolum-ozeti-ve-fragmani

Yusuf‘un vekaletini alabilmek için evlenmeye karar veren Yaman ve Seher bu emellerine ulaşabilecekler mi? Zuhal ve İkbal bunu engelleyebilmek için yapacakları planlarını sertleştirecekler.

İkbal diğer taraftan Seher’in çantasına yerleştirdiği mikrofon sayesinde O’nun tüm konuşmalarını Yaman’a dinletmenin ve aralarını bozmanın peşindedir. Bununla da yetinmeyip, Seher’in ablasının kaleminden çıkmış gibi mektup yazıp Yaman’dan nasıl para koparacağını anlattığı bir mektup dahi yazmıştır.

Ela’nın Yaman’a duyduğu sevgi Seher’i hiç mi hiç memnun etmemiştir. Daha fazlası için Emanet dizisinin son yeni bölümünü kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu