Dizi HaberleriFragmanGündem

Emanet 27 nisan salı 167. yeni bölümde İkbal vuruldu mu, diziden ayrılıyor mu?

Emanet Kanal 7 ekranlarının mütevazi Türk dizilerinden ve kendine has izleyici kitlesi olan güzel bir dizi. Emanet dizisi hafta içi her gün saat 20:00'da Kanal 7'de. Emanet dizisinin giderek finale daha da yaklaştığını hissediyoruz. Olaylar bu yönde ilerliyor.

Ailecek izlenebilecek bir dizi olan Emanet yeni bölümde İkbal‘in başına neler geliyor bir bakalım. Silah sesi tüm benliğimizde yankılanıyor. Acaba kimi vurdular. Tüm kötülüklerine rağmen İkbali kurtarmak için gidecekler mi? Emanet 27 nisan salı 167. yeni bölümde İkbal vuruldu mu, diziden ayrılıyor mu? Emanet 167. bölümde neler oldu?

Emanet dizisi 167. son yeni bölüm özeti ve tanıtımı

Kanal 7 Emanet dizisi
Kanal 7 Emanet dizisi 167. bölümde neler oldu?

Emanet 167. bölüm fragmanını izlediğimizde İkbal‘in tutsaklığının devam ettiğini ve Yaman‘ın Onu kurtarabilmek için çabalamasını göreceksiniz. İkbal Kırımlı sonunda ıssız bir yere götürülüyor ve başına silah dayıyorlar. Ekran kararıyor ve silah patlıyor. İkbal Kırımlı diziden ayrıldı mı? İkbal Kırımlı vuruldu mu? soruları da bu andan itibaren başlıyor.

Emanet Seher Yamanı kaybetmekten çok korkuyor
Emanet Seher Yamanı kaybetmekten çok korkuyor

İkbal Kırımlı öldü mü? derseniz, bence ölmedi. Bence Ona silah dayayan adamı vurdular. Vuran da belki Yaman olabilir. Çünkü Seher evden çıkarken, savunmasız gitmesin diye zorla Yaman’a silahını verir. Bu kendi düşüncem, sizde yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Peki kim bu ikbal kırımlı? İkbal Kırımlının gerçek adı ne?

Gerçek adı Gülay Özdem olan oyuncu, 1977 İstanbul doğumludur. Boyu fazla uzun değil 160 cm dir. Geçmişinde; İzmir’de radyo spikerliği, CNN haber spikerliği yapmak vardır. Emanet dizisinden önce oynadığı dizi, Çakallarla Dans 5 dizisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu