Fragman

Emanet 198. Bölüm Fragmanı: Seher’in Ablasını Ziya mı Öldürdü?

Kanal 7'de yayınlanan Emanet dizisinde Seher'in ablasını kim öldürdü merak edildi. Ziya suçunu itiraf edercesine kendisinin öldürdüğünü söylüyor.

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinin 198. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanında yaşananlar karşısında izleyiciler tepki gösterdi. Çünkü öyle olaylar meydana geliyor ki sezon finali hiç beklenmedik şekilde sona erecek. Seher’in ablasını kim öldürdüğü ortaya çıkacak mı? Seher bambaşka bilgiler öğrenecek.

Seher Ablasının Katilini Bulabilecek mi?

Seher’in bu konuda büyük bir çaba sarf ettiği görülüyor. Yaman’ın da kendisine destek çıkmasıyla beraber ablasının katili araştırılacak. Ancak ortaya çıkan detaylar izleyicileri de şok edecek. Seher, hiç tahmin etmediği bir olayla karşılaşacaktır. Ablasına atılan iftiraya bizzat Yaman’ın inandığını görecek. Ortalık iyice karışıyor.

Ziya Suçunu itiraf Ediyor!

Ziya’nın raporlu olmasına rağmen Seher’in ablasını öldürdüğünü söylemesi dikkat çekecek. Her ne kadar raporlu olsa dahi söylenenler bir nebze ciddiye alınabilir. Ziya’yı bu suçtan kurtarabilecek tek delil Zuhal’in sahip olduğu ses kaydı. Bu ses kaydının bir şekilde ortaya çıkması gerekiyor. Yoksa tüm suç Ziya’nın üstüne kalacak gibi duruyor. Kritik aşamalara geçen dizide büyük son yaklaşmakta. Dizinin gidişatı sezon finalini gösterse de hafta içi her gün yayınlanan dizide işler iyice zorlaşacak. Emanet dizisi 198. bölüm fragmanında yaşananlar sizlerle paylaşıyoruz.

Emanet 198. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu