Fragman

Emanet 15 aralık 72. yeni bölüm özeti ve fragmanı – Ozan sapkın düşüncelerini hayata geçirdi

Emanet dizisi bu akşam Kanal 7 ekranlarında saat 19:00 da izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizide Yaman’ın sözlerini dinlemeyen Seher’in Ozan tarafından rehin alınacağını göreceğiz. Diğer taraftan, Kiraz’da başını belaya sokmayı yine başarmıştır.

Emanet 15 aralık 72. en son yeni bölüm özeti ve fragmanı

Müzik eğitmeni Ozan (Mehmet BAŞTÜRK) Seher‘i (Sıla TÜRKOĞLU) arayarak Yaman‘a (Halil İbrahim CEYHAN) dikkat etmesini ve O’na zarar verebileceğini söyler. Seher kafası karışık halde durumu anlamak için Ozan’ın evine gider ve tutsak edilir. Ozan burada kendisine birlikte olmaları gerektiğini ve O’nun için her şeyi yapabileceğini söyleyerek Seher’i iyice korkuturken, sapkın düşüncelere sahip olduğunu da göstermiştir.

Diğer taraftan Yaman ise kameradan izlediği görüntülerde, Yusuf‘u (Berat Rüzgar ÖZKAN) kaçıran ve sonra da kurtaranın Ozan olduğunu görür. Seher ise tutsak edildiği yerden kurtulmak için Yaman’ın gelmesini beklemekten başka çaresi yoktur. Ve sonunda Yaman Seher’i kurtarmayı başarır ve ikili arasındaki bağ daha da güçlenir.

Aralarındaki sevginin güçlendiğinin göstergesi olarak Yaman Seher’e kolye alır.

Kiraz (Gülderen GÜLER) ise kendi ayakları üzerinde durmak için iş araştırır ama uyuşturucu kaçakçısı olan bir şebekenin eline düşmüş ve uyuşturucu kaçırmakla suçlanmak üzeredir. Bakalım, Ali Kiraz’ı bu sefer kurtarmayı başarabilecek mi?

Bir yandan da Yaman’ın evinde İkbal (Gülay ÖZDEM) boş durmayacak ve Yaman ile Seher’i birbirinden uzaklaştırabilmek için türlü yollar arayacaktır.

Emanet 15 aralık 72. en son yeni bölüm fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu